;
Land USA
SEK
Language sv
Convena.com är endast för IT -återförsäljare. Logga in eller registrera dig för ett IT-återförsäljarkonto för att se priser och beställa produkter
Öppna filter
FILTER
×

Tillverkare(133)

Används för(133)

Connector type(10)

Number of connectors(9)

Quantity per pack(7)

Connector 1(7)

Connector 2(5)

Interface type(2)

Key ring(1)

Connector material(1)

Goobay Dust Cover for RJ45 Port. Black. 10pcs
50527: 50527 508
  • PN: 50527 Kopierad
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
9 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
50527: 50527 508
Factory Sealed
PN: 50527 Goobay Dust Cover for RJ45 Port. Black. 10pcs
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
9 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
Factory Sealed
82 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
F-8532016: F-8532016 897
Factory Sealed
PN: F-8532016 E-LINE Type K (DK) Plug. Black - Straight
82 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
4 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
8530404: 8530404 897
Factory Sealed
PN: 8530404 E-LINE Cable drum. 4-way Type C. 40m
4 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
5 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
8530300: 8530300 897
Factory Sealed
PN: 8530300 E-LINE Type CEE Plug. 3P 16A 230V. IP44. Blue/Grey
5 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
16 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
F-8531123: F-8531123 897
Factory Sealed
PN: F-8531123 E-LINE Type K-IT (DK) Plug. White - Straight
16 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
147 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
783-SW: 783-SW 501
Factory Sealed
PN: 783-SW KAISER C15 Socket. 120µ. 10 A. Black - Straight
147 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
5 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
40473: 40473 888
Factory Sealed
PN: 40473 Lindy RJ45 Port Locks. Green. Extension Kit. 20pcs
5 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
4 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
40472: 40472 888
Factory Sealed
PN: 40472 Lindy RJ45 Port Locks. Green. With Key(s). 10pcs
4 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
5 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
40481: 40481 888
Factory Sealed
PN: 40481 Lindy RJ45 Port Locks. Orange. Extension Kit 20pcs
5 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
43 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
40480: 40480 888
Factory Sealed
PN: 40480 Lindy RJ45 Port Locks. Orange. With Key(s). 10pcs
43 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
10 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
40483: 40483 888
Factory Sealed
PN: 40483 Lindy RJ45 Port Locks. Yellow. Extension Kit 20pcs
10 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
25 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
40482: 40482 888
Factory Sealed
PN: 40482 Lindy RJ45 Port Locks. Yellow. With Key(s). 10pcs
25 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Lindy USB Type C Port Blocker Key. Orange. 4pack
40428: 40428 888
  • PN: 40428 Kopierad
  • Quantity per pack: 4 pc(s)
  • Key ring: True
Factory Sealed
1 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
40428: 40428 888
Factory Sealed
PN: 40428 Lindy USB Type C Port Blocker Key. Orange. 4pack
  • Quantity per pack: 4 pc(s)
  • Key ring: True
1 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Pink
40437: 40437 888
  • PN: 40437 Kopierad
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
25 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
40437: 40437 888
Factory Sealed
PN: 40437 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Pink
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
25 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). White
40439: 40439 888
  • PN: 40439 Kopierad
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
4 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
40439: 40439 888
Factory Sealed
PN: 40439 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). White
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
4 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
ROLINE Boot RJ45 Plug. OD6.0mm. Grey. 10pcs
12.01.1085: 12.01.1085 505
  • PN: 12.01.1085 Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
35 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
12.01.1085: 12.01.1085 505
Factory Sealed
PN: 12.01.1085 ROLINE Boot RJ45 Plug. OD6.0mm. Grey. 10pcs
35 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
ROLINE FO Adapter ST Duplex. Multimode
21.17.0035: 21.17.0035 505
  • PN: 21.17.0035 Kopierad
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: FC/FC
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
1 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
21.17.0035: 21.17.0035 505
Factory Sealed
PN: 21.17.0035 ROLINE FO Adapter ST Duplex. Multimode
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: FC/FC
1 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
ROLINE Keystone Jack Cat6. RJ45. STP. Slim
26.11.0377: 26.11.0377 505
  • PN: 26.11.0377 Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
12 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
26.11.0377: 26.11.0377 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0377 ROLINE Keystone Jack Cat6. RJ45. STP. Slim
12 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
ROLINE Keystone Jack Cat6a. RJ45. UTP. Slim
26.11.0376: 26.11.0376 505
  • PN: 26.11.0376 Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
79 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
26.11.0376: 26.11.0376 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0376 ROLINE Keystone Jack Cat6a. RJ45. UTP. Slim
79 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
VALUE FO Adapter. SC Duplex. Multimode. OM4
21.99.0656: 21.99.0656 506
  • PN: 21.99.0656 Kopierad
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: SC/SC
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
2 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
21.99.0656: 21.99.0656 506
Factory Sealed
PN: 21.99.0656 VALUE FO Adapter. SC Duplex. Multimode. OM4
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: SC/SC
2 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
VALUE RJ45 Modular Coupler. Cat6. STP. Silver
21.99.3002: 21.99.3002 506
  • PN: 21.99.3002 Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
1 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
21.99.3002: 21.99.3002 506
Factory Sealed
PN: 21.99.3002 VALUE RJ45 Modular Coupler. Cat6. STP. Silver
1 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Black. 20m
FA847C1620BK: FA847C1620BK 940
  • PN: FA847C1620BK Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
1 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
FA847C1620BK: FA847C1620BK 940
Factory Sealed
PN: FA847C1620BK FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Black. 20m
1 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Blue. 20m
FA847C1620BL: FA847C1620BL 940
  • PN: FA847C1620BL Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
27 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
FA847C1620BL: FA847C1620BL 940
Factory Sealed
PN: FA847C1620BL FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Blue. 20m
27 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Red. 20m
FA847C1620RD: FA847C1620RD 940
  • PN: FA847C1620RD Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
13 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
FA847C1620RD: FA847C1620RD 940
Factory Sealed
PN: FA847C1620RD FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Red. 20m
13 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
FULL 9mm Hook and Loop Cable Tie. Blue. 5.0m
FA847K-BL: FA847K-BL 940
  • PN: FA847K-BL Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
185 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
FA847K-BL: FA847K-BL 940
Factory Sealed
PN: FA847K-BL FULL 9mm Hook and Loop Cable Tie. Blue. 5.0m
185 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
FULL 9mm Hook and Loop Cable Tie. Red. 5.0m
FA847K-RD: FA847K-RD 940
  • PN: FA847K-RD Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
114 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
FA847K-RD: FA847K-RD 940
Factory Sealed
PN: FA847K-RD FULL 9mm Hook and Loop Cable Tie. Red. 5.0m
114 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Leveransbegränsningar
Factory Sealed
20 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
791-SW: 791-SW 501
Factory Sealed
PN: 791-SW KAISER C15 Socket. 120µ. 10 A. Black - Angled
20 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Factory Sealed
14 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
749-SW: 749-SW 501
Factory Sealed
PN: 749-SW KAISER C14 Plug. 70µ. 10 A. Black - Straight
14 i lager / Skickas inom 1 arbetsdag
Goobay RJ45 Modular Coupler Cat6a. STP. Silver
72499: 72499 508
  • PN: 72499 Kopierad
  • Leveransbegränsningar
Factory Sealed
Fjärrlager / Estimerat vårt lager 5/6/2022
72499: 72499 508
Factory Sealed
PN: 72499 Goobay RJ45 Modular Coupler Cat6a. STP. Silver
Fjärrlager / Estimerat vårt lager 5/6/2022
Leveransbegränsningar
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Green
40438: 40438 888
  • PN: 40438 Kopierad
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
Fjärrlager / Estimerat vårt lager 2/6/2022
40438: 40438 888
Factory Sealed
PN: 40438 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Green
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Fjärrlager / Estimerat vårt lager 2/6/2022

Visar 30 av 133