;
Kraj U.S.A
PLN
Język pl
Convena.com jest przeznaczony wyłącznie dla sprzedawców IT. Zaloguj się lub zarejestruj się na konto sprzedawcy IT, aby zobaczyć ceny i zamówić produkty

620 produkt/produktów w Serwery i Storage : Storage : Sieć

Otwórz filtry
FILTRY
×

Producent(620)

Stan(620)

Używane do(762)

Interface type(49)

Certification(33)

Hot-Plug support(31)

Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity(12)

Power over Ethernet (PoE)(11)

Ethernet LAN(4)

Ethernet LAN (RJ-45) ports(3)

Internal memory(2)

Supported protocols(1)

SFP+ module slots quantity(1)

SFP module slots quantity(1)

Product type(1)

Ports quantity(1)

Interface(1)

Gigabit Ethernet (copper) ports quantity(1)

HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP)
456096-001: 456096-001 100
+2 years warranty
  • PN: 456096-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
456096-001: 456096-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 456096-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP)
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
Ograniczenia dotyczące transportu
ProXtend SFP+ LR LC 10KM 10Gb/s Transceiver
PX-SFP-10G-LR-S: PX-SFP-10G-LR-S 515
  • PN: PX-SFP-10G-LR-S Skopiowano
Factory Sealed
PX-SFP-10G-LR-S: PX-SFP-10G-LR-S 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP-10G-LR-S ProXtend SFP+ LR LC 10KM 10Gb/s Transceiver
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GBE LR 1310nm
407-BBOP: 407-BBOP 760
  • PN: 407-BBOP Skopiowano
  • Interface type: SFP+
Factory Sealed
407-BBOP: 407-BBOP 760
Factory Sealed
PN: 407-BBOP Dell Networking Transceiver SFP+ 10GBE LR 1310nm
  • Interface type: SFP+
HP BL cCl 10GB SR SFF +
455885-001: 455885-001 100
  • PN: 455885-001 Skopiowano
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
455885-001: 455885-001 100
Factory Sealed
PN: 455885-001 HP BL cCl 10GB SR SFF +
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP)
455883-B21: 455883-B21 100
  • PN: 455883-B21 Skopiowano
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
455883-B21: 455883-B21 100
Factory Sealed
PN: 455883-B21 HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP)
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
Ograniczenia dotyczące transportu
Dell 10Gb SFP+ SR 850NM SFP Transceiver
WTRD1: WTRD1 760
  • PN: WTRD1 Skopiowano
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
Factory Sealed
WTRD1: WTRD1 760
Factory Sealed
PN: WTRD1 Dell 10Gb SFP+ SR 850NM SFP Transceiver
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
CISCO 1000BASESX SFP LC CONNECTOR
GLC-SX-MM: GLC-SX-MM 60
  • PN: GLC-SX-MM Skopiowano
  • Interface type: SFP
Factory Sealed
GLC-SX-MM: GLC-SX-MM 60
Factory Sealed
PN: GLC-SX-MM CISCO 1000BASESX SFP LC CONNECTOR
  • Interface type: SFP
IBM 10GBE 850 NM FIBRE +
44W4411: 44W4411 110
  • PN: 44W4411 Skopiowano
Refurbished
44W4411: 44W4411 110
Refurbished
PN: 44W4411 IBM 10GBE 850 NM FIBRE +
IBM BROCADE 20 PORT 4GB FC SAN
32R1820: 32R1820 110
  • PN: 32R1820 Skopiowano
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 20
  • Power over Ethernet (PoE): False
Refurbished
32R1820: 32R1820 110
Refurbished
PN: 32R1820 IBM BROCADE 20 PORT 4GB FC SAN
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 20
  • Power over Ethernet (PoE): False
Refurbished
31P6309: 31P6309 110
Refurbished
PN: 31P6309 IBM NETXTREME 1000BASET PCI ETHERNET NETWORK ADAPTER
IBM 8GB + SW
77P8042: 77P8042 110
  • PN: 77P8042 Skopiowano
Refurbished
77P8042: 77P8042 110
Refurbished
PN: 77P8042 IBM 8GB + SW
ProXtend SFP LH LC 20KM Gigabit Ethernet 1.25Gb/s
PX-SFPLH000-20000-JU1: PX-SFPLH000-20000-JU1 515
  • PN: PX-SFPLH000-20000-JU1 Skopiowano
Factory Sealed
PX-SFPLH000-20000-JU1: PX-SFPLH000-20000-JU1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFPLH000-20000-JU1 ProXtend SFP LH LC 20KM Gigabit Ethernet 1.25Gb/s
ProXtend SFP+ DAC 2M 10Gb/s
PX-SFP+DAC2-00002-CI1: PX-SFP+DAC2-00002-CI1 515
  • PN: PX-SFP+DAC2-00002-CI1 Skopiowano
Factory Sealed
PX-SFP+DAC2-00002-CI1: PX-SFP+DAC2-00002-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC2-00002-CI1 ProXtend SFP+ DAC 2M 10Gb/s
DELL POWER CONNECT FOR M1000E
GM069: GM069 760
  • PN: GM069 Skopiowano
Refurbished
GM069: GM069 760
Refurbished
PN: GM069 DELL POWER CONNECT FOR M1000E
Refurbished
GP931: GP931 760
Refurbished
PN: GP931 DELL POWERCONNECT 6248 10/100/1000 +4 X SHARED SFP
Refurbished
F622J: F622J 760
Refurbished
PN: F622J DELL POWEREDGE 180AS 8PORT KVM CO
DELL POWEREDGE M1000E IKVM
K036D: K036D 760
  • PN: K036D Skopiowano
Refurbished
K036D: K036D 760
Refurbished
PN: K036D DELL POWEREDGE M1000E IKVM
IBM QLOGIC 20PORT 4GBPS FC
26R0888: 26R0888 110
  • PN: 26R0888 Skopiowano
Refurbished
26R0888: 26R0888 110
Refurbished
PN: 26R0888 IBM QLOGIC 20PORT 4GBPS FC
IBM SAN 16 PORT FC 4GB
2005-16B: 2005-16B 110
  • PN: 2005-16B Skopiowano
Refurbished
2005-16B: 2005-16B 110
Refurbished
PN: 2005-16B IBM SAN 16 PORT FC 4GB
ProXtend BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR
PX-455886-B21: PX-455886-B21 515
  • PN: PX-455886-B21 Skopiowano
Factory Sealed
PX-455886-B21: PX-455886-B21 515
Factory Sealed
PN: PX-455886-B21 ProXtend BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR
Factory Sealed
PX-SFP-10G-LR: PX-SFP-10G-LR 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP-10G-LR ProXtend SFP+ LR LC 10KM 10Gb/s Transceiver
DELL NETWORKING TRANSCEIVER Q 40GB
7TCDN: 7TCDN 760
  • PN: 7TCDN Skopiowano
  • Interface type: QSFP+
Factory Sealed
7TCDN: 7TCDN 760
Factory Sealed
PN: 7TCDN DELL NETWORKING TRANSCEIVER Q 40GB
  • Interface type: QSFP+
HPE MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP
717875-001: 717875-001 100
+2 years warranty
  • PN: 717875-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
717875-001: 717875-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 717875-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE MSA2040 16Gb Short w FC SFP singlepack
717874-001: 717874-001 100
+2 years warranty
  • PN: 717874-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
717874-001: 717874-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 717874-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE MSA2040 16Gb Short w FC SFP singlepack
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE SFP+ B-SERIES 16Gb LW 10km XCVR
656436-001: 656436-001 100
+2 years warranty
  • PN: 656436-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Interface type: SFP+
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
656436-001: 656436-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 656436-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE SFP+ B-SERIES 16Gb LW 10km XCVR
  • Interface type: SFP+
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE SPS-MSA 10Gb SR iSCSI SFP
876144-001: 876144-001 100
+2 years warranty
  • PN: 876144-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
876144-001: 876144-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 876144-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE SPS-MSA 10Gb SR iSCSI SFP
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE SPS-MSA 16Gb SW FC SFP
876143-001: 876143-001 100
+2 years warranty
  • PN: 876143-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
876143-001: 876143-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 876143-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE SPS-MSA 16Gb SW FC SFP
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE SPS-MSA 8Gb SW FC SFP
876141-001: 876141-001 100
+2 years warranty
  • PN: 876141-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
876141-001: 876141-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 876141-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE SPS-MSA 8Gb SW FC SFP
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE Switch FC SAN 16G 24/24 SN3000B
684429-001: 684429-001 100
+2 years warranty
  • PN: 684429-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
684429-001: 684429-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 684429-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE Switch FC SAN 16G 24/24 SN3000B
Ograniczenia dotyczące transportu
IBM CISCO MODULE 3
41Y8522: 41Y8522 110
  • PN: 41Y8522 Skopiowano
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 15
  • Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: 14
  • Power over Ethernet (PoE): False
Factory Sealed
41Y8522: 41Y8522 110
Factory Sealed
PN: 41Y8522 IBM CISCO MODULE 3
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 15
  • Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: 14
  • Power over Ethernet (PoE): False

Wyświetlanie 30 z 620