;
Kraj U.S.A
PLN
Język pl
Convena.com jest przeznaczony wyłącznie dla sprzedawców IT. Zaloguj się lub zarejestruj się na konto sprzedawcy IT, aby zobaczyć ceny i zamówić produkty
Otwórz filtry
FILTRY
×

Producent(4736)

Stan(4736)

Używane do(5378)

HDD capacity(1057)

HDD speed(856)

HDD size(623)

Data transfer rate(554)

SSD capacity(486)

Interface(397)

SSD form factor(392)

Type(90)

Interface type(56)

Number of storage drives supported(47)

Maximum supported storage capacity(43)

Certification(33)

Hot-Plug support(31)

Tape size(26)

Tape length(25)

Cable length(18)

HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP)
456096-001: 456096-001 100
+2 years warranty
  • PN: 456096-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
456096-001: 456096-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 456096-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP)
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE Battery Pack 96W MegaCell
878643-001: 878643-001 100
+2 years warranty
  • PN: 878643-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
878643-001: 878643-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 878643-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE Battery Pack 96W MegaCell
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE HDD 1.2TB 2.5" 10K 12G SAS SFF MSA
787648-001: 787648-001 100
+2 years warranty
  • PN: 787648-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Data transfer rate: 12 Gbit/s
  • HDD capacity: 1200 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
787648-001: 787648-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 787648-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE HDD 1.2TB 2.5" 10K 12G SAS SFF MSA
  • Data transfer rate: 12 Gbit/s
  • HDD capacity: 1200 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE Sparepart Tape Drive: LTO-7 Ultrium (Internal)
839697-001: 839697-001 100
+2 years warranty
  • PN: 839697-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
839697-001: 839697-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 839697-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE Sparepart Tape Drive: LTO-7 Ultrium (Internal)
Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
PX-SA-10143: PX-SA-10143 515
Factory Sealed
PN: PX-SA-10143 ProXtend PCIe X16 M.2 B Key SSD Adapter Card
Factory Sealed
PX-SA-10149: PX-SA-10149 515
Factory Sealed
PN: PX-SA-10149 ProXtend PCIe X16 M.2 M Key SSD Adapter
Factory Sealed
PX-SA-10147: PX-SA-10147 515
Factory Sealed
PN: PX-SA-10147 ProXtend PCIe X16 U.2 SFF8639 SSD Adapter Card
Factory Sealed
PX-SA-10144: PX-SA-10144 515
Factory Sealed
PN: PX-SA-10144 ProXtend PCIe X4 M.2 B & M Key NGFF SSD Card
Factory Sealed
PX-SA-10145: PX-SA-10145 515
Factory Sealed
PN: PX-SA-10145 ProXtend PCIe X4 U.2 SFF8639 SSD Adapter Card
ProXtend SFP+ LR LC 10KM 10Gb/s Transceiver
PX-SFP-10G-LR-S: PX-SFP-10G-LR-S 515
  • PN: PX-SFP-10G-LR-S Skopiowano
Factory Sealed
PX-SFP-10G-LR-S: PX-SFP-10G-LR-S 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP-10G-LR-S ProXtend SFP+ LR LC 10KM 10Gb/s Transceiver
HPE HDD 2.4TB 2.5" 10K SAS 12GBPS SFF
P00441-001: P00441-001 100
+2 years warranty
  • PN: P00441-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Data transfer rate: 12 Gbit/s
  • HDD capacity: 2400 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
P00441-001: P00441-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: P00441-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE HDD 2.4TB 2.5" 10K SAS 12GBPS SFF
  • Data transfer rate: 12 Gbit/s
  • HDD capacity: 2400 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE Spare StoreEver MSL 30750 Drive Upgrade Kit
882185-001: 882185-001 100
+2 years warranty
  • PN: 882185-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Type: LTO
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
882185-001: 882185-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 882185-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE Spare StoreEver MSL 30750 Drive Upgrade Kit
  • Type: LTO
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE StoreEver LTO-7 Ultrium 15000 FC Drive Upgrade
834167-001: 834167-001 100
+2 years warranty
  • PN: 834167-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Type: LTO
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
834167-001: 834167-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 834167-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE StoreEver LTO-7 Ultrium 15000 FC Drive Upgrade
  • Type: LTO
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE Tape Drive: LTO-7 Ultrium (External)
839698-001: 839698-001 100
+2 years warranty
  • PN: 839698-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
839698-001: 839698-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 839698-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE Tape Drive: LTO-7 Ultrium (External)
Ograniczenia dotyczące transportu
IBM 600Gb 10K 6Gbps 2.5" SAS HDD
49Y2048: 49Y2048 110
  • PN: 49Y2048 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • HDD capacity: 600 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Refurbished
49Y2048: 49Y2048 110
Refurbished
PN: 49Y2048 (CZĘŚCI SERWISOWE) IBM 600Gb 10K 6Gbps 2.5" SAS HDD
  • HDD capacity: 600 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Lenovo 1.8Tb 10K 12 Gb/s SAS 2.5" HDD
00MN526: 00MN526 115
  • PN: 00MN526 Skopiowano
  • HDD capacity: 1800 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Refurbished
00MN526: 00MN526 115
Refurbished
PN: 00MN526 Lenovo 1.8Tb 10K 12 Gb/s SAS 2.5" HDD
  • HDD capacity: 1800 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GBE LR 1310nm
407-BBOP: 407-BBOP 760
  • PN: 407-BBOP Skopiowano
  • Interface type: SFP+
Factory Sealed
407-BBOP: 407-BBOP 760
Factory Sealed
PN: 407-BBOP Dell Networking Transceiver SFP+ 10GBE LR 1310nm
  • Interface type: SFP+
HPE Spare 12W Megacell Smart Storage Battery Pack
878640-001: 878640-001 100
+2 years warranty
  • PN: 878640-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
878640-001: 878640-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 878640-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE Spare 12W Megacell Smart Storage Battery Pack
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE StoreEver LTO-8 Ultrium 30750 Tape Drive
882281-001: 882281-001 100
+2 years warranty
  • PN: 882281-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
882281-001: 882281-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 882281-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE StoreEver LTO-8 Ultrium 30750 Tape Drive
Ograniczenia dotyczące transportu
IBM 900GB 10K 6G 2.5" SAS
00W1240: 00W1240 110
  • PN: 00W1240 Skopiowano
  • HDD capacity: 900 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Refurbished
00W1240: 00W1240 110
Refurbished
PN: 00W1240 IBM 900GB 10K 6G 2.5" SAS
  • HDD capacity: 900 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
IBM 900GB HDD 2.5 10K SAS for V7000
2076-3549: 2076-3549 110
  • PN: 2076-3549 Skopiowano
  • HDD capacity: 900 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Refurbished
2076-3549: 2076-3549 110
Refurbished
PN: 2076-3549 IBM 900GB HDD 2.5 10K SAS for V7000
  • HDD capacity: 900 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Lenovo 400GB 2.5" Flash Drive
01DE359: 01DE359 115
  • PN: 01DE359 Skopiowano
  • Interface: SAS
  • SSD capacity: 400 GB
  • Data transfer rate: 12 Gbit/s
  • Hot-swap: True
Refurbished
01DE359: 01DE359 115
Refurbished
PN: 01DE359 Lenovo 400GB 2.5" Flash Drive
  • Interface: SAS
  • SSD capacity: 400 GB
  • Data transfer rate: 12 Gbit/s
  • Hot-swap: True
Lenovo Storage V3700 V2 1.2TB 2.5" 10K HDD
01DE353: 01DE353 115
  • PN: 01DE353 Skopiowano
  • HDD capacity: 1200 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Refurbished
01DE353: 01DE353 115
Refurbished
PN: 01DE353 Lenovo Storage V3700 V2 1.2TB 2.5" 10K HDD
  • HDD capacity: 1200 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
HPE Drive Kit: MSL LTO-7 SAS
834168-001: 834168-001 100
+2 years warranty
  • PN: 834168-001 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Type: LTO
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
834168-001: 834168-001 100
+2 years warranty
Factory Sealed
PN: 834168-001 (CZĘŚCI SERWISOWE) HPE Drive Kit: MSL LTO-7 SAS
  • Type: LTO
Ograniczenia dotyczące transportu
IBM Spare 400Gb 2.5" SAS SSD
00AR330: 00AR330 110
  • PN: 00AR330 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • Interface: SAS
  • SSD capacity: 400 GB
  • Hot-swap: False
  • SSD form factor: 2.5"
Factory Sealed
00AR330: 00AR330 110
Factory Sealed
PN: 00AR330 (CZĘŚCI SERWISOWE) IBM Spare 400Gb 2.5" SAS SSD
  • Interface: SAS
  • SSD capacity: 400 GB
  • Hot-swap: False
  • SSD form factor: 2.5"
IBM V3700 900GB 10KRPM 6GB SAS 2.5" HDD
00Y2431: 00Y2431 110
  • PN: 00Y2431 Skopiowano (CZĘŚCI SERWISOWE)
  • HDD capacity: 900 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Factory Sealed
00Y2431: 00Y2431 110
Factory Sealed
PN: 00Y2431 (CZĘŚCI SERWISOWE) IBM V3700 900GB 10KRPM 6GB SAS 2.5" HDD
  • HDD capacity: 900 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
LENOVO IBM 300GB 10k 25' SAS 6G WITH TRAY
90Y8878: 90Y8878 115
  • PN: 90Y8878 Skopiowano
  • HDD capacity: 300 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
Factory Sealed
90Y8878: 90Y8878 115
Factory Sealed
PN: 90Y8878 LENOVO IBM 300GB 10k 25' SAS 6G WITH TRAY
  • HDD capacity: 300 GB
  • HDD size: 2.5 "
  • HDD speed: 10000 RPM
HP 96W Smart Storage Battery w/145mm Cable
727258-B21: 727258-B21 100
  • PN: 727258-B21 Skopiowano
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
727258-B21: 727258-B21 100
Factory Sealed
PN: 727258-B21 HP 96W Smart Storage Battery w/145mm Cable
Ograniczenia dotyczące transportu
HP BL cCl 10GB SR SFF +
455885-001: 455885-001 100
  • PN: 455885-001 Skopiowano
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
455885-001: 455885-001 100
Factory Sealed
PN: 455885-001 HP BL cCl 10GB SR SFF +
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
Ograniczenia dotyczące transportu
HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP)
455883-B21: 455883-B21 100
  • PN: 455883-B21 Skopiowano
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
  • Ograniczenia dotyczące transportu
Factory Sealed
455883-B21: 455883-B21 100
Factory Sealed
PN: 455883-B21 HPE 10GbE SR SFP+ Transceiver (SFP)
  • Certification: MSA
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
Ograniczenia dotyczące transportu

Wyświetlanie 30 z 4.736