Kraj Poland
PLN
Language pl
Convena.com jest przeznaczony wyłącznie dla sprzedawców IT. Zaloguj się lub zarejestruj się na konto sprzedawcy IT, aby zobaczyć ceny i zamówić produkty

49 produkt/produktów w Kable, przedłużacze i konwertery : KVM : Adapter

Kupuj według Producent
Black Box (29)
Aten (13)
Lindy (5)
Digitus (2)

Zobacz wszystko

Otwórz filtry
FILTRY
×

Producent(49)

Używane do(47)

RJ-45 ports quantity (transmitter)(16)

PC Audio in(9)

PC Audio out(8)

RS-232 ports(7)

Number of displays supported(4)

RJ-45 ports quantity(2)

Maximum transfer distance(2)

Maximum resolution(2)

Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Receiver
38207: 38207 888
  • PN: 38207 Skopiowano
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
Factory Sealed
5 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
38207: 38207 888
Factory Sealed
PN: 38207 Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Receiver
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
5 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Transmitter
38206: 38206 888
  • PN: 38206 Skopiowano
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
Factory Sealed
5 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
38206: 38206 888
Factory Sealed
PN: 38206 Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Transmitter
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
5 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Factory Sealed
1 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
39380: 39380 888
Factory Sealed
PN: 39380 Lindy KVM Extender DP 1.4 & USB 2.0 Fiber MPO 200m
1 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Black Box LC100 Series DVI KVM Extender TX+RX
KVXLC-100: KVXLC-100 994
  • PN: KVXLC-100 Skopiowano
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
Factory Sealed
5 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
KVXLC-100: KVXLC-100 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-100 Black Box LC100 Series DVI KVM Extender TX+RX
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
5 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Factory Sealed
2 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
KVXLCHDP-200: KVXLCHDP-200 994
Factory Sealed
PN: KVXLCHDP-200 Black Box KVX Series KVM Extender, DH, TX+RX
2 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Black Box Emerald bundle
EMD2000SE-KIT-FIN: EMD2000SE-KIT-FIN 994
  • PN: EMD2000SE-KIT-FIN Skopiowano
Factory Sealed
6 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
EMD2000SE-KIT-FIN: EMD2000SE-KIT-FIN 994
Factory Sealed
PN: EMD2000SE-KIT-FIN Black Box Emerald bundle
6 W magazynie / Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
ACU1500A-R3: ACU1500A-R3 994
Factory Sealed
PN: ACU1500A-R3 KVM Extender - DVI-D USB 2.0 - Extender Kit CATx
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLCDP-100: KVXLCDP-100 994
Factory Sealed
PN: KVXLCDP-100 Black Box KVX Series Displayport CATX KVM Extender
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Black Box KVM Extender. HDMI 1.4. USB 2.0. HDBT 2.
ACU1700A: ACU1700A 994
  • PN: ACU1700A Skopiowano
  • Number of displays supported: 1
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
ACU1700A: ACU1700A 994
Factory Sealed
PN: ACU1700A Black Box KVM Extender. HDMI 1.4. USB 2.0. HDBT 2.
  • Number of displays supported: 1
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
DCX Digital CATx KVM Matrix Switch
DCX3000-DVR: DCX3000-DVR 994
  • PN: DCX3000-DVR Skopiowano
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
DCX3000-DVR: DCX3000-DVR 994
Factory Sealed
PN: DCX3000-DVR DCX Digital CATx KVM Matrix Switch
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
DCX KVM Extenderkit - DisplayPort
DCX3000-DPX: DCX3000-DPX 994
  • PN: DCX3000-DPX Skopiowano
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
DCX3000-DPX: DCX3000-DPX 994
Factory Sealed
PN: DCX3000-DPX DCX KVM Extenderkit - DisplayPort
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
IC502A-R2: IC502A-R2 994
Factory Sealed
PN: IC502A-R2 USB 3.0 Ultimate Fiber Extender - 100m 2 port
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
AMS9204A: AMS9204A 994
Factory Sealed
PN: AMS9204A Black Box DisplayPort 1.2 4K60 USB HID Fiber KVM
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLC-200: KVXLC-200 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-200 Black Box KVX Series DVI KVM Extender DH TX+RX
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Black Box KVX Series HDMI 4K FIBRE KVM Extender
KVXLCHF-100-SFP-BUN2: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 994
  • PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 Skopiowano
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLCHF-100-SFP-BUN2: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 994
Factory Sealed
PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 Black Box KVX Series HDMI 4K FIBRE KVM Extender
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLCF-100: KVXLCF-100 994
Factory Sealed
PN: KVXLCF-100 Black Box LC100 Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Lindy 4 Port HDMI Cat.6 Extender 1:4 System
38155: 38155 888
  • PN: 38155 Skopiowano
  • Number of displays supported: 4
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 4
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
38155: 38155 888
Factory Sealed
PN: 38155 Lindy 4 Port HDMI Cat.6 Extender 1:4 System
  • Number of displays supported: 4
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 4
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
ACU5700A: ACU5700A 994
Factory Sealed
PN: ACU5700A LRX KVM Extender Kit - DVI USB 2.0 serial audio
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
KVXLCF-100-SFP-BUN2: KVXLCF-100-SFP-BUN2 994
  • PN: KVXLCF-100-SFP-BUN2 Skopiowano
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLCF-100-SFP-BUN2: KVXLCF-100-SFP-BUN2 994
Factory Sealed
PN: KVXLCF-100-SFP-BUN2 Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
KVXLCF-100-SFP-BUN1: KVXLCF-100-SFP-BUN1 994
  • PN: KVXLCF-100-SFP-BUN1 Skopiowano
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLCF-100-SFP-BUN1: KVXLCF-100-SFP-BUN1 994
Factory Sealed
PN: KVXLCF-100-SFP-BUN1 Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Black Box KVX Series Fiber KVM Extender SH TX+RX
KVXLCDPF-100-SFPBUN1: KVXLCDPF-100-SFPBUN1 994
  • PN: KVXLCDPF-100-SFPBUN1 Skopiowano
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLCDPF-100-SFPBUN1: KVXLCDPF-100-SFPBUN1 994
Factory Sealed
PN: KVXLCDPF-100-SFPBUN1 Black Box KVX Series Fiber KVM Extender SH TX+RX
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Black Box KVX Series Fiber KVM Extender SH TX+RX
KVXLCDPF-100-SFPBUN2: KVXLCDPF-100-SFPBUN2 994
  • PN: KVXLCDPF-100-SFPBUN2 Skopiowano
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLCDPF-100-SFPBUN2: KVXLCDPF-100-SFPBUN2 994
Factory Sealed
PN: KVXLCDPF-100-SFPBUN2 Black Box KVX Series Fiber KVM Extender SH TX+RX
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Black Box KVX Series HDMI 4K Fibre KVM Extender
KVXLCHF-100-SFP-BUN1: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 994
  • PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 Skopiowano
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLCHF-100-SFP-BUN1: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 994
Factory Sealed
PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 Black Box KVX Series HDMI 4K Fibre KVM Extender
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
KVXLC-DRM: KVXLC-DRM 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-DRM Black Box DIN Rail Mount Kit for KVX All Mounting HW Included
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Black Box Agility Single Head DVI
ACR1000A-R2: ACR1000A-R2 994
  • PN: ACR1000A-R2 Skopiowano
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
ACR1000A-R2: ACR1000A-R2 994
Factory Sealed
PN: ACR1000A-R2 Black Box Agility Single Head DVI
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
EMD2002PE-R-P: EMD2002PE-R-P 994
Factory Sealed
PN: EMD2002PE-R-P Black Box Emerald PE POE HD DVI Dual Head VUSB Audio RX
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
Factory Sealed
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
EMD2000PE-R-P: EMD2000PE-R-P 994
Factory Sealed
PN: EMD2000PE-R-P Black Box Emerald PE POE HD DVI Single Head VUSB AUDIO RX
W magazynie zdalnym / W magazynie 4/10/2021
4K DP KVM EXT POH AUDIO USB 2.0
4KDPKVMXT-100M-R2: 4KDPKVMXT-100M-R2 994
  • PN: 4KDPKVMXT-100M-R2 Skopiowano
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • RJ-45 ports quantity: 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
Factory Sealed
Brak w magazynie
4KDPKVMXT-100M-R2: 4KDPKVMXT-100M-R2 994
Factory Sealed
PN: 4KDPKVMXT-100M-R2 4K DP KVM EXT POH AUDIO USB 2.0
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • RJ-45 ports quantity: 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
Brak w magazynie
4K HDMI Extender Set HDMI 2.0 30/60m over CAT6/6a/
DS-55204: DS-55204 987
  • PN: DS-55204 Skopiowano
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Brak w magazynie
DS-55204: DS-55204 987
Factory Sealed
PN: DS-55204 4K HDMI Extender Set HDMI 2.0 30/60m over CAT6/6a/
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Brak w magazynie
Aten USB VGA KVM Extender w/Audioµand RS-232
CE750A-AT-G: CE750A-AT-G 986
  • PN: CE750A-AT-G Skopiowano
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Brak w magazynie
CE750A-AT-G: CE750A-AT-G 986
Factory Sealed
PN: CE750A-AT-G Aten USB VGA KVM Extender w/Audioµand RS-232
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Brak w magazynie

Wyświetlanie 30 z 49