;
Land Verenigde Staten
EUR
Language nl
Convena.com is alleen voor IT-resellers. Log in of meld je aan voor een IT-reselleraccount om prijzen te bekijken en producten te bestellen

720 Black Box product(en) in Netwerken

We bieden een breed assortiment netwerkproducten zoals switches, access points, extenders, transceivers, kabels en nog veel meer. Kies uit zowel bekende als opkomende merken zoals Black Box, HPE, Ubiquity, EnGenius, TP-link en nog veel meer. Wij bieden u alles wat u nodig hebt om de IT-infrastructuur van uw klanten op te bouwen en u te helpen bij het kiezen uit ons brede assortiment oplossingen en configuraties.

Zoekt u: Kabels Netwerk
Filters openen
FILTERS
×

Fabrikant(1773)

Cable length(338)

Guide Connector 2(330)

Guide Connector 1(330)

Fibre optic type(27)

Ethernet LAN (RJ-45) ports(26)

Interface type(16)

Output interface(15)

Fiber ports quantity(13)

Serial ports quantity(12)

Quantity(12)

Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity(12)

Power over Ethernet (PoE)(10)

Power supply type(8)

Number of connectors(7)

Type(5)

Mounting(5)

Black Box Mediacento Ipx Hd Hdmi Over IP
VX-HDMI-HDIP-RX: VX-HDMI-HDIP-RX 994
  • PN: VX-HDMI-HDIP-RX Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
VX-HDMI-HDIP-RX: VX-HDMI-HDIP-RX 994
Factory Sealed
PN: VX-HDMI-HDIP-RX Black Box Mediacento Ipx Hd Hdmi Over IP
Verzendbeperkingen
MediaCento IPX 4K - HDMI USB Serial IR Audio -HDMI
VX-HDMI-4KIP-RX: VX-HDMI-4KIP-RX 994
  • PN: VX-HDMI-4KIP-RX Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
VX-HDMI-4KIP-RX: VX-HDMI-4KIP-RX 994
Factory Sealed
PN: VX-HDMI-4KIP-RX MediaCento IPX 4K - HDMI USB Serial IR Audio -HDMI
Verzendbeperkingen
XS Media Converter System - 19" 95-260 VAC
LME1600E: LME1600E 994
  • PN: LME1600E Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
LME1600E: LME1600E 994
Factory Sealed
PN: LME1600E XS Media Converter System - 19" 95-260 VAC
Verzendbeperkingen
Black Box Mediacento Ipx Hd Hdmi Over IP
VX-HDMI-HDIP-TX: VX-HDMI-HDIP-TX 994
  • PN: VX-HDMI-HDIP-TX Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
VX-HDMI-HDIP-TX: VX-HDMI-HDIP-TX 994
Factory Sealed
PN: VX-HDMI-HDIP-TX Black Box Mediacento Ipx Hd Hdmi Over IP
Verzendbeperkingen
10-100 Switch USB powered - 5 ports
LBS005AE-R2: LBS005AE-R2 994
  • PN: LBS005AE-R2 Gekopieerd
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5
  • Power over Ethernet (PoE): False
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
LBS005AE-R2: LBS005AE-R2 994
Factory Sealed
PN: LBS005AE-R2 10-100 Switch USB powered - 5 ports
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5
  • Power over Ethernet (PoE): False
Verzendbeperkingen
Black Box 1250 Mbps SGMII SFP w/Ext. Diagnostics
LFP416: LFP416 994
  • PN: LFP416 Gekopieerd
  • Interface type: SFP
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
LFP416: LFP416 994
Factory Sealed
PN: LFP416 Black Box 1250 Mbps SGMII SFP w/Ext. Diagnostics
  • Interface type: SFP
Verzendbeperkingen
Gigabit Managed SFP Fibre Switch
LGB5124A-R2: LGB5124A-R2 994
  • PN: LGB5124A-R2 Gekopieerd
  • Power over Ethernet (PoE): False
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
LGB5124A-R2: LGB5124A-R2 994
Factory Sealed
PN: LGB5124A-R2 Gigabit Managed SFP Fibre Switch
  • Power over Ethernet (PoE): False
Verzendbeperkingen
USB-Powered 4-Port Gigabit Switch
LGB304AE: LGB304AE 994
  • PN: LGB304AE Gekopieerd
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 4
  • Power over Ethernet (PoE): False
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
LGB304AE: LGB304AE 994
Factory Sealed
PN: LGB304AE USB-Powered 4-Port Gigabit Switch
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 4
  • Power over Ethernet (PoE): False
Verzendbeperkingen
Black Box POE Media Converter MMLC
LPS500A-MM-LC-R3: LPS500A-MM-LC-R3 994
  • PN: LPS500A-MM-LC-R3 Gekopieerd
  • Fiber ports quantity: 1
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
LPS500A-MM-LC-R3: LPS500A-MM-LC-R3 994
Factory Sealed
PN: LPS500A-MM-LC-R3 Black Box POE Media Converter MMLC
  • Fiber ports quantity: 1
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
Verzendbeperkingen
FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 10m
FOCMR10-010M-SCLC-RD: FOCMR10-010M-SCLC-RD 994
  • PN: FOCMR10-010M-SCLC-RD Gekopieerd
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: SC
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
FOCMR10-010M-SCLC-RD: FOCMR10-010M-SCLC-RD 994
Factory Sealed
PN: FOCMR10-010M-SCLC-RD FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 10m
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: SC
Verzendbeperkingen
FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m
FOCMR10-002M-SCLC-RD: FOCMR10-002M-SCLC-RD 994
  • PN: FOCMR10-002M-SCLC-RD Gekopieerd
  • Cable length: 2 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: LC
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
FOCMR10-002M-SCLC-RD: FOCMR10-002M-SCLC-RD 994
Factory Sealed
PN: FOCMR10-002M-SCLC-RD FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m
  • Cable length: 2 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: LC
Verzendbeperkingen
FO Patch Cable Multi-m - LC-ST Duplex 15m
EFE072-015M: EFE072-015M 994
  • PN: EFE072-015M Gekopieerd
  • Cable length: 15 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: ST
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
EFE072-015M: EFE072-015M 994
Factory Sealed
PN: EFE072-015M FO Patch Cable Multi-m - LC-ST Duplex 15m
  • Cable length: 15 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: ST
Verzendbeperkingen
XS 10-100 Converter - 2km Multi-m SC AC
LMCS202AE-SC: LMCS202AE-SC 994
  • PN: LMCS202AE-SC Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
LMCS202AE-SC: LMCS202AE-SC 994
Factory Sealed
PN: LMCS202AE-SC XS 10-100 Converter - 2km Multi-m SC AC
Verzendbeperkingen
Black Box Video Matrix Switcher 4X4 HDMI 2.0 4K 60HZ 4:4:4 HDR AUD
AVS-HDMI2-4X4-R2: AVS-HDMI2-4X4-R2 994
  • PN: AVS-HDMI2-4X4-R2 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
AVS-HDMI2-4X4-R2: AVS-HDMI2-4X4-R2 994
Factory Sealed
PN: AVS-HDMI2-4X4-R2 Black Box Video Matrix Switcher 4X4 HDMI 2.0 4K 60HZ 4:4:4 HDR AUD
Verzendbeperkingen
MediaCento IPX 4K - HDMI USB Serial IR Audio
VX-HDMI-4KIP-TX: VX-HDMI-4KIP-TX 994
  • PN: VX-HDMI-4KIP-TX Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
VX-HDMI-4KIP-TX: VX-HDMI-4KIP-TX 994
Factory Sealed
PN: VX-HDMI-4KIP-TX MediaCento IPX 4K - HDMI USB Serial IR Audio
Verzendbeperkingen
FO Patch Cable Single-Mode - SC-SC Duplex 10m
EFE088-010M: EFE088-010M 994
  • PN: EFE088-010M Gekopieerd
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: NA
  • Guide Connector 2: NA
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
EFE088-010M: EFE088-010M 994
Factory Sealed
PN: EFE088-010M FO Patch Cable Single-Mode - SC-SC Duplex 10m
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: NA
  • Guide Connector 2: NA
Verzendbeperkingen
FO Patch Cable Single-Mode - SC-SC Duplex 5m
EFE088-005M: EFE088-005M 994
  • PN: EFE088-005M Gekopieerd
  • Cable length: 5 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: SC
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
EFE088-005M: EFE088-005M 994
Factory Sealed
PN: EFE088-005M FO Patch Cable Single-Mode - SC-SC Duplex 5m
  • Cable length: 5 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: SC
Verzendbeperkingen
AlertWerks AC Voltage Sensor - AC Voltage 50-
EME1A1-005: EME1A1-005 994
  • PN: EME1A1-005 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
EME1A1-005: EME1A1-005 994
Factory Sealed
PN: EME1A1-005 AlertWerks AC Voltage Sensor - AC Voltage 50-
Verzendbeperkingen
AlertWerks ServSensor V4E - Expansion Unit 16
EME1DC16: EME1DC16 994
  • PN: EME1DC16 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
EME1DC16: EME1DC16 994
Factory Sealed
PN: EME1DC16 AlertWerks ServSensor V4E - Expansion Unit 16
Verzendbeperkingen
Black Box 2-PORT SPLITTER 4K 60 HZ 4:4:4 HDMI 2.0 UHD HDCP 1.4/2.2
VSP-HDMI2-1X2: VSP-HDMI2-1X2 994
  • PN: VSP-HDMI2-1X2 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
VSP-HDMI2-1X2: VSP-HDMI2-1X2 994
Factory Sealed
PN: VSP-HDMI2-1X2 Black Box 2-PORT SPLITTER 4K 60 HZ 4:4:4 HDMI 2.0 UHD HDCP 1.4/2.2
Verzendbeperkingen
Black Box KVX Series Deskmount Bracket, RX, all KVX
KVXLC-DMK: KVXLC-DMK 994
  • PN: KVXLC-DMK Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
KVXLC-DMK: KVXLC-DMK 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-DMK Black Box KVX Series Deskmount Bracket, RX, all KVX
Verzendbeperkingen
Black Box NIAP 3.0 KVM Switch. Dual-Head
SS2P-DH-HDMI-U: SS2P-DH-HDMI-U 994
  • PN: SS2P-DH-HDMI-U Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
SS2P-DH-HDMI-U: SS2P-DH-HDMI-U 994
Factory Sealed
PN: SS2P-DH-HDMI-U Black Box NIAP 3.0 KVM Switch. Dual-Head
Verzendbeperkingen
10/100 Device Server RS232/422/485 - 1 port
LES301A: LES301A 994
  • PN: LES301A Gekopieerd
  • Serial ports quantity: 1
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
LES301A: LES301A 994
Factory Sealed
PN: LES301A 10/100 Device Server RS232/422/485 - 1 port
  • Serial ports quantity: 1
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
Verzendbeperkingen
10GbE Switch Manual - 2 to 1
SW1030A: SW1030A 994
  • PN: SW1030A Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
SW1030A: SW1030A 994
Factory Sealed
PN: SW1030A 10GbE Switch Manual - 2 to 1
Verzendbeperkingen
5V Locking Replacement Power Supply 4 Amp
VX-L5V4A-PS: VX-L5V4A-PS 994
  • PN: VX-L5V4A-PS Gekopieerd
  • Power supply type: Indoor
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
VX-L5V4A-PS: VX-L5V4A-PS 994
Factory Sealed
PN: VX-L5V4A-PS 5V Locking Replacement Power Supply 4 Amp
  • Power supply type: Indoor
Verzendbeperkingen
AlertWerks II Single Dry-Contact Sensor - 4.5m
EME1K1-015: EME1K1-015 994
  • PN: EME1K1-015 Gekopieerd
  • Guide Connector 1: NA
  • Guide Connector 2: NA
  • Cable length: 4.57 m
  • Cable type: Dry-Contact Sensor
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
EME1K1-015: EME1K1-015 994
Factory Sealed
PN: EME1K1-015 AlertWerks II Single Dry-Contact Sensor - 4.5m
  • Guide Connector 1: NA
  • Guide Connector 2: NA
  • Cable length: 4.57 m
  • Cable type: Dry-Contact Sensor
Verzendbeperkingen
AlertWerks Water Sensors - 4.5m
EME1W1-015: EME1W1-015 994
  • PN: EME1W1-015 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
EME1W1-015: EME1W1-015 994
Factory Sealed
PN: EME1W1-015 AlertWerks Water Sensors - 4.5m
Verzendbeperkingen
Basic hook-and-loop Cable Wraps - 10-Pack Black
FT9260: FT9260 994
  • PN: FT9260 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
FT9260: FT9260 994
Factory Sealed
PN: FT9260 Basic hook-and-loop Cable Wraps - 10-Pack Black
Verzendbeperkingen
Black Box 8P Switch 10/100/1000 RJ45 POE+
LIE1014A: LIE1014A 994
  • PN: LIE1014A Gekopieerd
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8
  • Power over Ethernet (PoE): True
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
LIE1014A: LIE1014A 994
Factory Sealed
PN: LIE1014A Black Box 8P Switch 10/100/1000 RJ45 POE+
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8
  • Power over Ethernet (PoE): True
Verzendbeperkingen
Black Box Floortrak Cable Cover. 10' Gray
FK213-R2: FK213-R2 994
  • PN: FK213-R2 Gekopieerd
  • Type: Cable floor protection
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
FK213-R2: FK213-R2 994
Factory Sealed
PN: FK213-R2 Black Box Floortrak Cable Cover. 10' Gray
  • Type: Cable floor protection
Verzendbeperkingen

30 van 720 weergegeven