Land Nederland
EUR
Language nl
Convena.com is alleen voor IT-resellers. Log in of meld je aan voor een IT-reselleraccount om prijzen te bekijken en producten te bestellen

52 product(en) in Kabels, extenders en converters : KVM : Adapter

Winkelen per Fabrikant
Black Box (30)
Aten (13)
Lindy (7)
Digitus (2)

Alles bekijken

Filters openen
FILTERS
×

Fabrikant(52)

Gebruikt voor(50)

RJ-45 ports quantity (transmitter)(17)

PC Audio in(9)

PC Audio out(8)

RS-232 ports(7)

Number of displays supported(4)

Maximum transfer distance(3)

Maximum resolution(3)

RJ-45 ports quantity(2)

Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Receiver
38207: 38207 888
  • PN: 38207 Gekopieerd
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
Factory Sealed
5 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
38207: 38207 888
Factory Sealed
PN: 38207 Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Receiver
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
5 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Transmitter
38206: 38206 888
  • PN: 38206 Gekopieerd
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
Factory Sealed
5 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
38206: 38206 888
Factory Sealed
PN: 38206 Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Transmitter
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
5 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
Factory Sealed
1 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
39380: 39380 888
Factory Sealed
PN: 39380 Lindy KVM Extender DP 1.4 & USB 2.0 Fiber MPO 200m
1 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
Black Box LC100 Series DVI KVM Extender TX+RX
KVXLC-100: KVXLC-100 994
  • PN: KVXLC-100 Gekopieerd
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
Factory Sealed
5 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
KVXLC-100: KVXLC-100 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-100 Black Box LC100 Series DVI KVM Extender TX+RX
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
5 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
Factory Sealed
2 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
KVXLCHDP-200: KVXLCHDP-200 994
Factory Sealed
PN: KVXLCHDP-200 Black Box KVX Series KVM Extender, DH, TX+RX
2 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
Black Box Emerald bundle
EMD2000SE-KIT-FIN: EMD2000SE-KIT-FIN 994
  • PN: EMD2000SE-KIT-FIN Gekopieerd
Factory Sealed
6 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
EMD2000SE-KIT-FIN: EMD2000SE-KIT-FIN 994
Factory Sealed
PN: EMD2000SE-KIT-FIN Black Box Emerald bundle
6 op voorraad / Wordt binnen 1 weekdag verzonden
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
ACU1500A-R3: ACU1500A-R3 994
Factory Sealed
PN: ACU1500A-R3 KVM Extender - DVI-D USB 2.0 - Extender Kit CATx
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
KVXLCDP-100: KVXLCDP-100 994
Factory Sealed
PN: KVXLCDP-100 Black Box KVX Series Displayport CATX KVM Extender
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Black Box KVM Extender. HDMI 1.4. USB 2.0. HDBT 2.
ACU1700A: ACU1700A 994
  • PN: ACU1700A Gekopieerd
  • Number of displays supported: 1
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
ACU1700A: ACU1700A 994
Factory Sealed
PN: ACU1700A Black Box KVM Extender. HDMI 1.4. USB 2.0. HDBT 2.
  • Number of displays supported: 1
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
DCX Digital CATx KVM Matrix Switch
DCX3000-DVR: DCX3000-DVR 994
  • PN: DCX3000-DVR Gekopieerd
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
DCX3000-DVR: DCX3000-DVR 994
Factory Sealed
PN: DCX3000-DVR DCX Digital CATx KVM Matrix Switch
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
DCX KVM Extenderkit - DisplayPort
DCX3000-DPX: DCX3000-DPX 994
  • PN: DCX3000-DPX Gekopieerd
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
DCX3000-DPX: DCX3000-DPX 994
Factory Sealed
PN: DCX3000-DPX DCX KVM Extenderkit - DisplayPort
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
IC502A-R2: IC502A-R2 994
Factory Sealed
PN: IC502A-R2 USB 3.0 Ultimate Fiber Extender - 100m 2 port
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
AMS9204A: AMS9204A 994
Factory Sealed
PN: AMS9204A Black Box DisplayPort 1.2 4K60 USB HID Fiber KVM
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
KVXLC-200: KVXLC-200 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-200 Black Box KVX Series DVI KVM Extender DH TX+RX
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Black Box KVX Series HDMI 4K FIBRE KVM Extender
KVXLCHF-100-SFP-BUN2: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 994
  • PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 Gekopieerd
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
KVXLCHF-100-SFP-BUN2: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 994
Factory Sealed
PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 Black Box KVX Series HDMI 4K FIBRE KVM Extender
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
KVXLCF-100: KVXLCF-100 994
Factory Sealed
PN: KVXLCF-100 Black Box LC100 Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
ACU5700A: ACU5700A 994
Factory Sealed
PN: ACU5700A LRX KVM Extender Kit - DVI USB 2.0 serial audio
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
KVXLCF-100-SFP-BUN2: KVXLCF-100-SFP-BUN2 994
  • PN: KVXLCF-100-SFP-BUN2 Gekopieerd
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
KVXLCF-100-SFP-BUN2: KVXLCF-100-SFP-BUN2 994
Factory Sealed
PN: KVXLCF-100-SFP-BUN2 Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
KVXLCF-100-SFP-BUN1: KVXLCF-100-SFP-BUN1 994
  • PN: KVXLCF-100-SFP-BUN1 Gekopieerd
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
KVXLCF-100-SFP-BUN1: KVXLCF-100-SFP-BUN1 994
Factory Sealed
PN: KVXLCF-100-SFP-BUN1 Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Black Box KVX Series Fiber KVM Extender SH TX+RX
KVXLCDPF-100-SFPBUN1: KVXLCDPF-100-SFPBUN1 994
  • PN: KVXLCDPF-100-SFPBUN1 Gekopieerd
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
KVXLCDPF-100-SFPBUN1: KVXLCDPF-100-SFPBUN1 994
Factory Sealed
PN: KVXLCDPF-100-SFPBUN1 Black Box KVX Series Fiber KVM Extender SH TX+RX
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Black Box KVX Series Fiber KVM Extender SH TX+RX
KVXLCDPF-100-SFPBUN2: KVXLCDPF-100-SFPBUN2 994
  • PN: KVXLCDPF-100-SFPBUN2 Gekopieerd
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
KVXLCDPF-100-SFPBUN2: KVXLCDPF-100-SFPBUN2 994
Factory Sealed
PN: KVXLCDPF-100-SFPBUN2 Black Box KVX Series Fiber KVM Extender SH TX+RX
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Black Box KVX Series HDMI 4K Fibre KVM Extender
KVXLCHF-100-SFP-BUN1: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 994
  • PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 Gekopieerd
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
KVXLCHF-100-SFP-BUN1: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 994
Factory Sealed
PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 Black Box KVX Series HDMI 4K Fibre KVM Extender
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
ACX2MR-DP11H-C: ACX2MR-DP11H-C 994
Factory Sealed
PN: ACX2MR-DP11H-C Black Box DKM Dual Head DP 1.1 & USB HID RX Card - CATX
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
4K HDMI Extender Set HDMI 2.0 30/60m over CAT6/6a/
DS-55204: DS-55204 987
  • PN: DS-55204 Gekopieerd
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 4-5 dagen
DS-55204: DS-55204 987
Factory Sealed
PN: DS-55204 4K HDMI Extender Set HDMI 2.0 30/60m over CAT6/6a/
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Externe voorraad / Op voorraad 4-5 dagen
Black Box Agility Single Head DVI
ACR1000A-R2: ACR1000A-R2 994
  • PN: ACR1000A-R2 Gekopieerd
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
ACR1000A-R2: ACR1000A-R2 994
Factory Sealed
PN: ACR1000A-R2 Black Box Agility Single Head DVI
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
EMD2002PE-R-P: EMD2002PE-R-P 994
Factory Sealed
PN: EMD2002PE-R-P Black Box Emerald PE POE HD DVI Dual Head VUSB Audio RX
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
Factory Sealed
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
EMD2000PE-R-P: EMD2000PE-R-P 994
Factory Sealed
PN: EMD2000PE-R-P Black Box Emerald PE POE HD DVI Single Head VUSB AUDIO RX
Externe voorraad / Op voorraad 23/10/2021
4K DP KVM EXT POH AUDIO USB 2.0
4KDPKVMXT-100M-R2: 4KDPKVMXT-100M-R2 994
  • PN: 4KDPKVMXT-100M-R2 Gekopieerd
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • RJ-45 ports quantity: 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
Factory Sealed
Niet op voorraad
4KDPKVMXT-100M-R2: 4KDPKVMXT-100M-R2 994
Factory Sealed
PN: 4KDPKVMXT-100M-R2 4K DP KVM EXT POH AUDIO USB 2.0
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • RJ-45 ports quantity: 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
Niet op voorraad
Aten USB VGA KVM Extender w/Audioµand RS-232
CE750A-AT-G: CE750A-AT-G 986
  • PN: CE750A-AT-G Gekopieerd
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Niet op voorraad
CE750A-AT-G: CE750A-AT-G 986
Factory Sealed
PN: CE750A-AT-G Aten USB VGA KVM Extender w/Audioµand RS-232
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Niet op voorraad
KVM Single/Dual-Head CATx Extender
ACU5800A: ACU5800A 994
  • PN: ACU5800A Gekopieerd
Factory Sealed
Niet op voorraad
ACU5800A: ACU5800A 994
Factory Sealed
PN: ACU5800A KVM Single/Dual-Head CATx Extender
Niet op voorraad

30 van 52 weergegeven