;
Land Verenigde Staten
EUR
Language nl
Convena.com is alleen voor IT-resellers. Log in of meld je aan voor een IT-reselleraccount om prijzen te bekijken en producten te bestellen
Filters openen
FILTERS
×

Fabrikant(159)

Conditie(159)

Gebruikt voor(122)

Cable length(33)

Cable colour(33)

ProXtend QSFP+ Breakout AOC 1M 40Gb/s
PX-QSFP+BOA-00001-CI1: PX-QSFP+BOA-00001-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+BOA-00001-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP+BOA-00001-CI1: PX-QSFP+BOA-00001-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+BOA-00001-CI1 ProXtend QSFP+ Breakout AOC 1M 40Gb/s
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend SFP+ AOC 1M 10Gb/s
PX-SFP+AOC1-00001-CI1: PX-SFP+AOC1-00001-CI1 515
  • PN: PX-SFP+AOC1-00001-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-SFP+AOC1-00001-CI1: PX-SFP+AOC1-00001-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+AOC1-00001-CI1 ProXtend SFP+ AOC 1M 10Gb/s
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend SFP+ DAC 1M 10Gb/s
PX-SFP+DAC1-00001-BR1: PX-SFP+DAC1-00001-BR1 515
  • PN: PX-SFP+DAC1-00001-BR1 Gekopieerd
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP+DAC1-00001-BR1: PX-SFP+DAC1-00001-BR1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC1-00001-BR1 ProXtend SFP+ DAC 1M 10Gb/s
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP+ DAC 1M 10Gb/s
PX-SFP+DAC1-00001-HP1: PX-SFP+DAC1-00001-HP1 515
  • PN: PX-SFP+DAC1-00001-HP1 Gekopieerd
  • Cable colour: Black
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
  • Connector 2: SFP+
Factory Sealed
PX-SFP+DAC1-00001-HP1: PX-SFP+DAC1-00001-HP1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC1-00001-HP1 ProXtend SFP+ DAC 1M 10Gb/s
  • Cable colour: Black
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
  • Connector 2: SFP+
ProXtend SFP+ DAC 1M 10Gb/s
PX-SFP+DAC1-00001-CI1: PX-SFP+DAC1-00001-CI1 515
  • PN: PX-SFP+DAC1-00001-CI1 Gekopieerd
  • Cable colour: Black
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
  • Connector 2: SFP+
Factory Sealed
PX-SFP+DAC1-00001-CI1: PX-SFP+DAC1-00001-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC1-00001-CI1 ProXtend SFP+ DAC 1M 10Gb/s
  • Cable colour: Black
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
  • Connector 2: SFP+
ProXtend SFP+ DAC 3M 10Gb/s
PX-SFP+DAC3-00003-CI1: PX-SFP+DAC3-00003-CI1 515
  • PN: PX-SFP+DAC3-00003-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP+DAC3-00003-CI1: PX-SFP+DAC3-00003-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC3-00003-CI1 ProXtend SFP+ DAC 3M 10Gb/s
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP+ DAC 3M 10Gb/s
PX-SFP+DAC3-00003-HP1: PX-SFP+DAC3-00003-HP1 515
  • PN: PX-SFP+DAC3-00003-HP1 Gekopieerd
  • Cable colour: Black
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
  • Connector 2: SFP+
Factory Sealed
PX-SFP+DAC3-00003-HP1: PX-SFP+DAC3-00003-HP1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC3-00003-HP1 ProXtend SFP+ DAC 3M 10Gb/s
  • Cable colour: Black
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
  • Connector 2: SFP+
ProXtend SFP28 DAC 1M 25Gb/s
PX-SFP28DAC-00001-CI1: PX-SFP28DAC-00001-CI1 515
  • PN: PX-SFP28DAC-00001-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP28DAC-00001-CI1: PX-SFP28DAC-00001-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP28DAC-00001-CI1 ProXtend SFP28 DAC 1M 25Gb/s
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP+ DAC 1M 10Gb/s
PX-SFP+DAC1-00001-PAL: PX-SFP+DAC1-00001-PAL 515
  • PN: PX-SFP+DAC1-00001-PAL Gekopieerd
Factory Sealed
PX-SFP+DAC1-00001-PAL: PX-SFP+DAC1-00001-PAL 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC1-00001-PAL ProXtend SFP+ DAC 1M 10Gb/s
ProXtend SFP+ DAC 7M 10Gb/s
PX-SFP+DAC7-00007-HP2: PX-SFP+DAC7-00007-HP2 515
  • PN: PX-SFP+DAC7-00007-HP2 Gekopieerd
Factory Sealed
PX-SFP+DAC7-00007-HP2: PX-SFP+DAC7-00007-HP2 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC7-00007-HP2 ProXtend SFP+ DAC 7M 10Gb/s
Ubiquiti 10 Gbps Direct Attach Cable 1M
UACC-DAC-SFP10-1M: UACC-DAC-SFP10-1M 118
  • PN: UACC-DAC-SFP10-1M Gekopieerd
  • Guide Connector 2: SFP+
  • Guide Connector 1: SFP+
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
UACC-DAC-SFP10-1M: UACC-DAC-SFP10-1M 118
Factory Sealed
PN: UACC-DAC-SFP10-1M Ubiquiti 10 Gbps Direct Attach Cable 1M
  • Guide Connector 2: SFP+
  • Guide Connector 1: SFP+
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
Verzendbeperkingen
IBM 1m IBM Passive DAC SFP+ Cable
90Y9427: 90Y9427 110
  • PN: 90Y9427 Gekopieerd
  • Connector 1: NA
  • Connector 2: NA
  • Quantity per pack: 1 pc(s)
  • Guide Connector 1: NA
Refurbished
90Y9427: 90Y9427 110
Refurbished
PN: 90Y9427 IBM 1m IBM Passive DAC SFP+ Cable
  • Connector 1: NA
  • Connector 2: NA
  • Quantity per pack: 1 pc(s)
  • Guide Connector 1: NA
MikroTik Q+DA0001 - 1m direct attach cable
Q+DA0001: Q+DA0001 993
NIEUW
  • PN: Q+DA0001 Gekopieerd
  • Cable length: 1 m
  • Bending radius: 35 mm
  • Connector 1: QSFP+
  • Connector 2: QSFP+
Factory Sealed
Q+DA0001: Q+DA0001 993
NIEUW
Factory Sealed
PN: Q+DA0001 MikroTik Q+DA0001 - 1m direct attach cable
  • Cable length: 1 m
  • Bending radius: 35 mm
  • Connector 1: QSFP+
  • Connector 2: QSFP+
ProXtend QSFP+ Breakout AOC 10M 40Gb/S
PX-QSFP+BOA-00010-CI1: PX-QSFP+BOA-00010-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+BOA-00010-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 10 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP+BOA-00010-CI1: PX-QSFP+BOA-00010-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+BOA-00010-CI1 ProXtend QSFP+ Breakout AOC 10M 40Gb/S
  • Cable length: 10 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP+ Breakout AOC 2M 40Gb/s
PX-QSFP+BOA-00002-CI1: PX-QSFP+BOA-00002-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+BOA-00002-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP+BOA-00002-CI1: PX-QSFP+BOA-00002-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+BOA-00002-CI1 ProXtend QSFP+ Breakout AOC 2M 40Gb/s
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP+ Breakout AOC 3M 40Gb/s
PX-QSFP+BOA-00003-CI1: PX-QSFP+BOA-00003-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+BOA-00003-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP+BOA-00003-CI1: PX-QSFP+BOA-00003-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+BOA-00003-CI1 ProXtend QSFP+ Breakout AOC 3M 40Gb/s
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP+ Breakout AOC 5M 40Gb/s
PX-QSFP+BOA-00005-CI1: PX-QSFP+BOA-00005-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+BOA-00005-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP+BOA-00005-CI1: PX-QSFP+BOA-00005-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+BOA-00005-CI1 ProXtend QSFP+ Breakout AOC 5M 40Gb/s
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP+ Breakout AOC 7M 40Gb/s
PX-QSFP+BOA-00007-CI1: PX-QSFP+BOA-00007-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+BOA-00007-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 7 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP+BOA-00007-CI1: PX-QSFP+BOA-00007-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+BOA-00007-CI1 ProXtend QSFP+ Breakout AOC 7M 40Gb/s
  • Cable length: 7 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP+ DAC 1M 40Gb/S
PX-QSFP+DAC-00001-CI1: PX-QSFP+DAC-00001-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+DAC-00001-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-QSFP+DAC-00001-CI1: PX-QSFP+DAC-00001-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+DAC-00001-CI1 ProXtend QSFP+ DAC 1M 40Gb/S
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Black
ProXtend QSFP+ DAC 1M 40Gb/S
PX-QSFP+DAC-00001-HU1: PX-QSFP+DAC-00001-HU1 515
  • PN: PX-QSFP+DAC-00001-HU1 Gekopieerd
  • Connector 2 gender: Male connector
  • Connector 1 gender: Male connector
  • Cable length: 1 m
  • Product colour: Black
Factory Sealed
PX-QSFP+DAC-00001-HU1: PX-QSFP+DAC-00001-HU1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+DAC-00001-HU1 ProXtend QSFP+ DAC 1M 40Gb/S
  • Connector 2 gender: Male connector
  • Connector 1 gender: Male connector
  • Cable length: 1 m
  • Product colour: Black
ProXtend QSFP+ DAC 2M 40Gb/S
PX-QSFP+DAC-00002-CI1: PX-QSFP+DAC-00002-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+DAC-00002-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-QSFP+DAC-00002-CI1: PX-QSFP+DAC-00002-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+DAC-00002-CI1 ProXtend QSFP+ DAC 2M 40Gb/S
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Black
ProXtend QSFP+ DAC 3M 40Gb/S
PX-QSFP+DAC-00003-CI1: PX-QSFP+DAC-00003-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+DAC-00003-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-QSFP+DAC-00003-CI1: PX-QSFP+DAC-00003-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+DAC-00003-CI1 ProXtend QSFP+ DAC 3M 40Gb/S
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
ProXtend QSFP+ DAC 4M 40Gb/S
PX-QSFP+DAC-00004-CI1: PX-QSFP+DAC-00004-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+DAC-00004-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 4 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-QSFP+DAC-00004-CI1: PX-QSFP+DAC-00004-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+DAC-00004-CI1 ProXtend QSFP+ DAC 4M 40Gb/S
  • Cable length: 4 m
  • Cable colour: Black
ProXtend QSFP+ DAC 5M 40Gb/S
PX-QSFP+DAC-00005-CI1: PX-QSFP+DAC-00005-CI1 515
  • PN: PX-QSFP+DAC-00005-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-QSFP+DAC-00005-CI1: PX-QSFP+DAC-00005-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+DAC-00005-CI1 ProXtend QSFP+ DAC 5M 40Gb/S
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Black
ProXtend QSFP28 AOC 10M 100Gb/s
PX-QSFP28AO-00010-CI1: PX-QSFP28AO-00010-CI1 515
  • PN: PX-QSFP28AO-00010-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 10 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP28AO-00010-CI1: PX-QSFP28AO-00010-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP28AO-00010-CI1 ProXtend QSFP28 AOC 10M 100Gb/s
  • Cable length: 10 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP28 AOC 1M 100Gb/s
PX-QSFP28AO-00001-CI1: PX-QSFP28AO-00001-CI1 515
  • PN: PX-QSFP28AO-00001-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP28AO-00001-CI1: PX-QSFP28AO-00001-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP28AO-00001-CI1 ProXtend QSFP28 AOC 1M 100Gb/s
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP28 AOC 2M 100Gb/s
PX-QSFP28AO-00002-CI1: PX-QSFP28AO-00002-CI1 515
  • PN: PX-QSFP28AO-00002-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP28AO-00002-CI1: PX-QSFP28AO-00002-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP28AO-00002-CI1 ProXtend QSFP28 AOC 2M 100Gb/s
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP28 AOC 3M 100Gb/s
PX-QSFP28AO-00003-CI1: PX-QSFP28AO-00003-CI1 515
  • PN: PX-QSFP28AO-00003-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP28AO-00003-CI1: PX-QSFP28AO-00003-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP28AO-00003-CI1 ProXtend QSFP28 AOC 3M 100Gb/s
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP28 AOC 5M 100Gb/s
PX-QSFP28AO-00005-CI1: PX-QSFP28AO-00005-CI1 515
  • PN: PX-QSFP28AO-00005-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP28AO-00005-CI1: PX-QSFP28AO-00005-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP28AO-00005-CI1 ProXtend QSFP28 AOC 5M 100Gb/s
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP28 AOC 7M 100Gb/s
PX-QSFP28AO-00007-CI1: PX-QSFP28AO-00007-CI1 515
  • PN: PX-QSFP28AO-00007-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 7 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-QSFP28AO-00007-CI1: PX-QSFP28AO-00007-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP28AO-00007-CI1 ProXtend QSFP28 AOC 7M 100Gb/s
  • Cable length: 7 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend QSFP28 DAC 1M 100Gb/S
PX-QSFP28DA-00001-CI1: PX-QSFP28DA-00001-CI1 515
  • PN: PX-QSFP28DA-00001-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-QSFP28DA-00001-CI1: PX-QSFP28DA-00001-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP28DA-00001-CI1 ProXtend QSFP28 DAC 1M 100Gb/S
  • Cable length: 1 m
  • Cable colour: Black
ProXtend QSFP28 DAC 3M 100Gb/S
PX-QSFP28DA-00003-CI1: PX-QSFP28DA-00003-CI1 515
  • PN: PX-QSFP28DA-00003-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-QSFP28DA-00003-CI1: PX-QSFP28DA-00003-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP28DA-00003-CI1 ProXtend QSFP28 DAC 3M 100Gb/S
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
ProXtend QSFP28 DAC 5M 100Gb/S
PX-QSFP28DA-00005-CI1: PX-QSFP28DA-00005-CI1 515
  • PN: PX-QSFP28DA-00005-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-QSFP28DA-00005-CI1: PX-QSFP28DA-00005-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP28DA-00005-CI1 ProXtend QSFP28 DAC 5M 100Gb/S
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP+ AOC 2M 10Gb/s
PX-SFP+AOC2-00002-CI1: PX-SFP+AOC2-00002-CI1 515
  • PN: PX-SFP+AOC2-00002-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-SFP+AOC2-00002-CI1: PX-SFP+AOC2-00002-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+AOC2-00002-CI1 ProXtend SFP+ AOC 2M 10Gb/s
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend SFP+ AOC 3M 10Gb/s
PX-SFP+AOC3-00003-CI1: PX-SFP+AOC3-00003-CI1 515
  • PN: PX-SFP+AOC3-00003-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Aqua
Factory Sealed
PX-SFP+AOC3-00003-CI1: PX-SFP+AOC3-00003-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+AOC3-00003-CI1 ProXtend SFP+ AOC 3M 10Gb/s
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Aqua
ProXtend SFP+ DAC 3M 10Gb/s
PX-SFP+DAC3-00003-BR1: PX-SFP+DAC3-00003-BR1 515
  • PN: PX-SFP+DAC3-00003-BR1 Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP+DAC3-00003-BR1: PX-SFP+DAC3-00003-BR1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC3-00003-BR1 ProXtend SFP+ DAC 3M 10Gb/s
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP+ DAC 3M 10Gb/s
PX-SFP+DAC3-00003-HU1: PX-SFP+DAC3-00003-HU1 515
  • PN: PX-SFP+DAC3-00003-HU1 Gekopieerd
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
  • Connector 2: SFP+
  • Guide Connector 1: SFP+
Factory Sealed
PX-SFP+DAC3-00003-HU1: PX-SFP+DAC3-00003-HU1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC3-00003-HU1 ProXtend SFP+ DAC 3M 10Gb/s
  • Connector gender: Male connector/Male connector
  • Connector 1: SFP+
  • Connector 2: SFP+
  • Guide Connector 1: SFP+
ProXtend SFP+ DAC 5M 10Gb/s
PX-SFP+DAC5-00005-BR1: PX-SFP+DAC5-00005-BR1 515
  • PN: PX-SFP+DAC5-00005-BR1 Gekopieerd
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP+DAC5-00005-BR1: PX-SFP+DAC5-00005-BR1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP+DAC5-00005-BR1 ProXtend SFP+ DAC 5M 10Gb/s
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP28 DAC 2M 25Gb/s
PX-SFP28DAC-00002-CI1: PX-SFP28DAC-00002-CI1 515
  • PN: PX-SFP28DAC-00002-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP28DAC-00002-CI1: PX-SFP28DAC-00002-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP28DAC-00002-CI1 ProXtend SFP28 DAC 2M 25Gb/s
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP28 DAC 2M 25Gb/s
PX-SFP28DAC-00002-DE1: PX-SFP28DAC-00002-DE1 515
  • PN: PX-SFP28DAC-00002-DE1 Gekopieerd
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP28DAC-00002-DE1: PX-SFP28DAC-00002-DE1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP28DAC-00002-DE1 ProXtend SFP28 DAC 2M 25Gb/s
  • Cable length: 2 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP28 DAC 3M 25Gb/s
PX-SFP28DAC-00003-DE1: PX-SFP28DAC-00003-DE1 515
  • PN: PX-SFP28DAC-00003-DE1 Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP28DAC-00003-DE1: PX-SFP28DAC-00003-DE1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP28DAC-00003-DE1 ProXtend SFP28 DAC 3M 25Gb/s
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP28 DAC 3M 25Gb/s
PX-SFP28DAC-00003-CI1: PX-SFP28DAC-00003-CI1 515
  • PN: PX-SFP28DAC-00003-CI1 Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP28DAC-00003-CI1: PX-SFP28DAC-00003-CI1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP28DAC-00003-CI1 ProXtend SFP28 DAC 3M 25Gb/s
  • Cable length: 3 m
  • Cable colour: Black
ProXtend SFP28 DAC 5M 25Gb/s
PX-SFP28DAC-00005-DE1: PX-SFP28DAC-00005-DE1 515
  • PN: PX-SFP28DAC-00005-DE1 Gekopieerd
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Black
Factory Sealed
PX-SFP28DAC-00005-DE1: PX-SFP28DAC-00005-DE1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFP28DAC-00005-DE1 ProXtend SFP28 DAC 5M 25Gb/s
  • Cable length: 5 m
  • Cable colour: Black
ProXtend QSFP+ Breakout AOC 3M 40Gb/s
PX-QSFP+BOA-00003-DE1: PX-QSFP+BOA-00003-DE1 515
  • PN: PX-QSFP+BOA-00003-DE1 Gekopieerd
Factory Sealed
PX-QSFP+BOA-00003-DE1: PX-QSFP+BOA-00003-DE1 515
Factory Sealed
PN: PX-QSFP+BOA-00003-DE1 ProXtend QSFP+ Breakout AOC 3M 40Gb/s
Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 10
QSFP-H40G-AOC10M-BB: QSFP-H40G-AOC10M-BB 994
  • PN: QSFP-H40G-AOC10M-BB Gekopieerd
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 10 m
  • Fibre optic type: OM3
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
QSFP-H40G-AOC10M-BB: QSFP-H40G-AOC10M-BB 994
Factory Sealed
PN: QSFP-H40G-AOC10M-BB Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 10
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 10 m
  • Fibre optic type: OM3
Verzendbeperkingen
Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 15
QSFP-H40G-AOC15M-BB: QSFP-H40G-AOC15M-BB 994
  • PN: QSFP-H40G-AOC15M-BB Gekopieerd
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 15 m
  • Fibre optic type: OM3
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
QSFP-H40G-AOC15M-BB: QSFP-H40G-AOC15M-BB 994
Factory Sealed
PN: QSFP-H40G-AOC15M-BB Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 15
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 15 m
  • Fibre optic type: OM3
Verzendbeperkingen
Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 1M
QSFP-H40G-AOC1M-BB: QSFP-H40G-AOC1M-BB 994
  • PN: QSFP-H40G-AOC1M-BB Gekopieerd
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 1 m
  • Fibre optic type: OM3
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
QSFP-H40G-AOC1M-BB: QSFP-H40G-AOC1M-BB 994
Factory Sealed
PN: QSFP-H40G-AOC1M-BB Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 1M
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 1 m
  • Fibre optic type: OM3
Verzendbeperkingen
Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 2M
QSFP-H40G-AOC2M-BB: QSFP-H40G-AOC2M-BB 994
  • PN: QSFP-H40G-AOC2M-BB Gekopieerd
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 2 m
  • Fibre optic type: OM3
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
QSFP-H40G-AOC2M-BB: QSFP-H40G-AOC2M-BB 994
Factory Sealed
PN: QSFP-H40G-AOC2M-BB Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 2M
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 2 m
  • Fibre optic type: OM3
Verzendbeperkingen
Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 3M
QSFP-H40G-AOC3M-BB: QSFP-H40G-AOC3M-BB 994
  • PN: QSFP-H40G-AOC3M-BB Gekopieerd
  • Cable length: 3 m
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
QSFP-H40G-AOC3M-BB: QSFP-H40G-AOC3M-BB 994
Factory Sealed
PN: QSFP-H40G-AOC3M-BB Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 3M
  • Cable length: 3 m
Verzendbeperkingen
Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 5M
QSFP-H40G-AOC5M-BB: QSFP-H40G-AOC5M-BB 994
  • PN: QSFP-H40G-AOC5M-BB Gekopieerd
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 5 m
  • Fibre optic type: OM3
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
QSFP-H40G-AOC5M-BB: QSFP-H40G-AOC5M-BB 994
Factory Sealed
PN: QSFP-H40G-AOC5M-BB Black Box QSFP+ 40G ACTIVE OPTICAL CABLE (AOC), 5M
  • Guide Connector 2: QSFP+
  • Guide Connector 1: QSFP+
  • Cable length: 5 m
  • Fibre optic type: OM3
Verzendbeperkingen

50 van 159 weergegeven