;
Land Verenigde Staten
EUR
Language nl
Convena.com is alleen voor IT-resellers. Log in of meld je aan voor een IT-reselleraccount om prijzen te bekijken en producten te bestellen

679 product(en) in Kabels, extenders en converters : Kabelmanagement

Help uw klanten bij het organiseren van hun kabels, draden en stekkers. Op deze pagina kunt u kiezen tussen grotere kabelmanagementsystemen en kleinere kabelhangers. U kunt ook kabelhouders, draadafdekkingen en meer vinden. Bekijk de onderstaande producten en ontvang uw bestelling binnen 24 uur in Europa en 72 uur in de rest van de wereld wanneer u artikelen op voorraad bestelt.

Filters openen
FILTERS
×

Fabrikant(679)

Gebruikt voor(682)

Ports quantity(148)

Connector(s)(94)

Mounting(82)

Type(28)

Purpose(19)

Connector type(10)

Cable connection(10)

Number of connectors(9)

Connector material(8)

Quantity per pack(7)

Connector 1(7)

Cable type(7)

Cable length(7)

Ethernet LAN (RJ-45) ports(5)

Connector 2(5)

Wire stripper included(4)

ROLINE Wall Mount PatchPanel Cat5e. 8x STP. Grey
26.11.0304: 26.11.0304 505
  • PN: 26.11.0304 Gekopieerd
  • Ports quantity: 8
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
26.11.0304: 26.11.0304 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0304 ROLINE Wall Mount PatchPanel Cat5e. 8x STP. Grey
  • Ports quantity: 8
Verzendbeperkingen
ROLINE 19'' KeystonePanel 24 Ports. Blank. Black
26.11.0357: 26.11.0357 505
  • PN: 26.11.0357 Gekopieerd
  • Connector(s): RJ-45
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
26.11.0357: 26.11.0357 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0357 ROLINE 19'' KeystonePanel 24 Ports. Blank. Black
  • Connector(s): RJ-45
Verzendbeperkingen
Factory Sealed
F-8532016: F-8532016 897
Factory Sealed
PN: F-8532016 E-LINE Type K (DK) Plug. Black - Straight
ROLINE RJ45 Modular Coupler. Cat6. UTP. Black
21.17.3043: 21.17.3043 505
  • PN: 21.17.3043 Gekopieerd
  • Ports quantity: 2
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
21.17.3043: 21.17.3043 505
Factory Sealed
PN: 21.17.3043 ROLINE RJ45 Modular Coupler. Cat6. UTP. Black
  • Ports quantity: 2
Verzendbeperkingen
Factory Sealed
22902033099925: 22902033099925 802
Factory Sealed
PN: 22902033099925 VELCRO 20mm Hook and Loop Cable Tie. Black. 25m
Factory Sealed
AK-219604: AK-219604 989
Factory Sealed
PN: AK-219604 Digitus Cat6a Modular Plug. 8P8C. STP. Solid Wire
Digitus PatchPanel. 24-port. STP. Blank. 1U.
DN-91411: DN-91411 987
  • PN: DN-91411 Gekopieerd
  • Mounting: Rack mounting
  • Connector(s): Keystone
  • Ports quantity: 24
Factory Sealed
DN-91411: DN-91411 987
Factory Sealed
PN: DN-91411 Digitus PatchPanel. 24-port. STP. Blank. 1U.
  • Mounting: Rack mounting
  • Connector(s): Keystone
  • Ports quantity: 24
Factory Sealed
8530404: 8530404 897
Factory Sealed
PN: 8530404 E-LINE Cable drum. 4-way Type C. 40m
Factory Sealed
8530300: 8530300 897
Factory Sealed
PN: 8530300 E-LINE Type CEE Plug. 3P 16A 230V. IP44. Blue/Grey
Factory Sealed
F-8531123: F-8531123 897
Factory Sealed
PN: F-8531123 E-LINE Type K-IT (DK) Plug. White - Straight
Factory Sealed
783-SW: 783-SW 501
Factory Sealed
PN: 783-SW KAISER C15 Socket. 120µ. 10 A. Black - Straight
Factory Sealed
43080: 43080 888
Factory Sealed
PN: 43080 Lindy Anti-Static Service Kit - Transportable. Red
Factory Sealed
40165: 40165 888
Factory Sealed
PN: 40165 Lindy Anti-Static Wrist Strap W/Cord & Crocodile
Factory Sealed
40473: 40473 888
Factory Sealed
PN: 40473 Lindy RJ45 Port Locks. Green. Extension Kit. 20pcs
Factory Sealed
40481: 40481 888
Factory Sealed
PN: 40481 Lindy RJ45 Port Locks. Orange. Extension Kit 20pcs
Factory Sealed
40480: 40480 888
Factory Sealed
PN: 40480 Lindy RJ45 Port Locks. Orange. With Key(s). 10pcs
Factory Sealed
40483: 40483 888
Factory Sealed
PN: 40483 Lindy RJ45 Port Locks. Yellow. Extension Kit 20pcs
Factory Sealed
40482: 40482 888
Factory Sealed
PN: 40482 Lindy RJ45 Port Locks. Yellow. With Key(s). 10pcs
Lindy USB Type C Port Blocker Key. Orange. 4pack
40428: 40428 888
  • PN: 40428 Gekopieerd
  • Quantity per pack: 4 pc(s)
  • Key ring: True
Factory Sealed
40428: 40428 888
Factory Sealed
PN: 40428 Lindy USB Type C Port Blocker Key. Orange. 4pack
  • Quantity per pack: 4 pc(s)
  • Key ring: True
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Pink
40437: 40437 888
  • PN: 40437 Gekopieerd
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
40437: 40437 888
Factory Sealed
PN: 40437 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Pink
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). White
40439: 40439 888
  • PN: 40439 Gekopieerd
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
40439: 40439 888
Factory Sealed
PN: 40439 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). White
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
ROLINE Boot RJ45 Plug. OD6.0mm. Grey. 10pcs
12.01.1085: 12.01.1085 505
  • PN: 12.01.1085 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
12.01.1085: 12.01.1085 505
Factory Sealed
PN: 12.01.1085 ROLINE Boot RJ45 Plug. OD6.0mm. Grey. 10pcs
Verzendbeperkingen
ROLINE FO Adapter ST Duplex. Multimode
21.17.0035: 21.17.0035 505
  • PN: 21.17.0035 Gekopieerd
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: FC/FC
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
21.17.0035: 21.17.0035 505
Factory Sealed
PN: 21.17.0035 ROLINE FO Adapter ST Duplex. Multimode
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: FC/FC
Verzendbeperkingen
ROLINE Keystone Jack Cat6. RJ45. STP. Slim
26.11.0377: 26.11.0377 505
  • PN: 26.11.0377 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
26.11.0377: 26.11.0377 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0377 ROLINE Keystone Jack Cat6. RJ45. STP. Slim
Verzendbeperkingen
ROLINE Keystone Jack Cat6a. RJ45. UTP. Slim
26.11.0376: 26.11.0376 505
  • PN: 26.11.0376 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
26.11.0376: 26.11.0376 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0376 ROLINE Keystone Jack Cat6a. RJ45. UTP. Slim
Verzendbeperkingen
VALUE Cablemanagement Fabric Hose. White. µ25x25m
19.08.3153: 19.08.3153 506
  • PN: 19.08.3153 Gekopieerd
  • Type: Cable sock
  • Purpose: Desk
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
19.08.3153: 19.08.3153 506
Factory Sealed
PN: 19.08.3153 VALUE Cablemanagement Fabric Hose. White. µ25x25m
  • Type: Cable sock
  • Purpose: Desk
Verzendbeperkingen
VALUE FO Adapter. SC Duplex. Multimode. OM4
21.99.0656: 21.99.0656 506
  • PN: 21.99.0656 Gekopieerd
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: SC/SC
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
21.99.0656: 21.99.0656 506
Factory Sealed
PN: 21.99.0656 VALUE FO Adapter. SC Duplex. Multimode. OM4
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: SC/SC
Verzendbeperkingen
VALUE IDC Punch Down Tool
25.99.8799: 25.99.8799 506
  • PN: 25.99.8799 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
25.99.8799: 25.99.8799 506
Factory Sealed
PN: 25.99.8799 VALUE IDC Punch Down Tool
Verzendbeperkingen
VALUE RJ45 Modular Coupler. Cat6. STP. Silver
21.99.3002: 21.99.3002 506
  • PN: 21.99.3002 Gekopieerd
  • Verzendbeperkingen
Factory Sealed
21.99.3002: 21.99.3002 506
Factory Sealed
PN: 21.99.3002 VALUE RJ45 Modular Coupler. Cat6. STP. Silver
Verzendbeperkingen
Cat5e Desktop PatchPanel. 8 Port 8x RJ45 full sh
DN-10001: DN-10001 987
  • PN: DN-10001 Gekopieerd
  • Mounting: Rack mounting
  • Connector(s): RJ-45
  • Ports quantity: 8
Factory Sealed
DN-10001: DN-10001 987
Factory Sealed
PN: DN-10001 Cat5e Desktop PatchPanel. 8 Port 8x RJ45 full sh
  • Mounting: Rack mounting
  • Connector(s): RJ-45
  • Ports quantity: 8

30 van 679 weergegeven