Land Norge
NOK
Language no
Convena.com er kun for IT -forhandlere. Logg inn eller registrer deg for en IT-forhandlerkonto for å se priser og bestille produkter

124 produkt(er) i Servere og lagring : Server : Andre serverdeler

Handle etter Produsent
DELL (53)
Lenovo (39)
IBM (25)
HP Enterprise (3)
Netapp (2)
HP Inc. (1)
Fujitsu (1)

Se alle

Åpne filtre
FILTRE
×

Produsent(124)

Tilstand(124)

HDD capacity(8)

Type(6)

Ethernet LAN(6)

Cable length(6)

Interface type(4)

Connector 2(4)

Connector 1(4)

Power over Ethernet (PoE)(3)

Guide Connector 2(3)

Guide Connector 1(3)

Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity(3)

Memory form factor(2)

Memory clock speed(2)

Internal memory type(2)

Internal memory(2)

Hot-Plug support(2)

Lenovo Intel X520 X540 T2 Dual Port 10GbE Adapter
49Y7972: 49Y7972 115
  • PN: 49Y7972 Kopiert (RESERVEDELER)
  • Ethernet LAN: True
Factory Sealed
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
49Y7972: 49Y7972 115
Factory Sealed
PN: 49Y7972 (RESERVEDELER) Lenovo Intel X520 X540 T2 Dual Port 10GbE Adapter
  • Ethernet LAN: True
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Lenovo Intel x520 Dual Port 10GbE SFP+ Adapter
49Y7962: 49Y7962 115
  • PN: 49Y7962 Kopiert (RESERVEDELER)
Factory Sealed
10 Innkommende lager / På lager 4-5 dager
49Y7962: 49Y7962 115
Factory Sealed
PN: 49Y7962 (RESERVEDELER) Lenovo Intel x520 Dual Port 10GbE SFP+ Adapter
10 Innkommende lager / På lager 4-5 dager
IBM 1M Cable Fiber Optic LC-LC
39M5696: 39M5696 110
  • PN: 39M5696 Kopiert
  • Cable length: 1 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: LC
Factory Sealed
36 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
39M5696: 39M5696 110
Factory Sealed
PN: 39M5696 IBM 1M Cable Fiber Optic LC-LC
  • Cable length: 1 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: LC
36 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell 3.5" SAS Tray Caddy
F238F: F238F 760
  • PN: F238F Kopiert
  • Type: HDD tray
Refurbished
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
F238F: F238F 760
Refurbished
PN: F238F Dell 3.5" SAS Tray Caddy
  • Type: HDD tray
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell Broadcom 5719 QP 1Gb NIC Low Profile
WON4T: WON4T 760
  • PN: WON4T Kopiert
  • Ethernet LAN: True
Factory Sealed
3 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
WON4T: WON4T 760
Factory Sealed
PN: WON4T Dell Broadcom 5719 QP 1Gb NIC Low Profile
  • Ethernet LAN: True
3 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell HDD 1.8TB 2.5" 10K SAS 512e 12gb/s"
400-ARXC: 400-ARXC 760
  • PN: 400-ARXC Kopiert
  • HDD capacity: 1800 GB
Factory Sealed
76 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag 20 Innkommende lager / På lager 29/10/2021
400-ARXC: 400-ARXC 760
Factory Sealed
PN: 400-ARXC Dell HDD 1.8TB 2.5" 10K SAS 512e 12gb/s"
  • HDD capacity: 1800 GB
76 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag 20 Innkommende lager / På lager 29/10/2021
Dell HDD 600GB 2.5" 10K SAS 12G 512n HP CK"
XXTRP: XXTRP 760
  • PN: XXTRP Kopiert
  • HDD capacity: 600 GB
Factory Sealed
10 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag 10 Innkommende lager / På lager 29/10/2021
XXTRP: XXTRP 760
Factory Sealed
PN: XXTRP Dell HDD 600GB 2.5" 10K SAS 12G 512n HP CK"
  • HDD capacity: 600 GB
10 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag 10 Innkommende lager / På lager 29/10/2021
Dell HDD 600GB 2.5" 10K SAS 12G 512n HP CK"
ST600MM0069: ST600MM0069 760
  • PN: ST600MM0069 Kopiert
  • HDD capacity: 600 GB
Factory Sealed
10 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag 10 Innkommende lager / På lager 29/10/2021
ST600MM0069: ST600MM0069 760
Factory Sealed
PN: ST600MM0069 Dell HDD 600GB 2.5" 10K SAS 12G 512n HP CK"
  • HDD capacity: 600 GB
10 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag 10 Innkommende lager / På lager 29/10/2021
Factory Sealed
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
6PDH5: 6PDH5 760
Factory Sealed
PN: 6PDH5 Dell SAS 12Gbps HBA External Controller
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell SFP+ SR Optic 10GbE 850nm
4Y8DN: 4Y8DN 760
  • PN: 4Y8DN Kopiert
  • Interface type: SFP+
Factory Sealed
31 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag 50 Innkommende lager / På lager 29/10/2021
4Y8DN: 4Y8DN 760
Factory Sealed
PN: 4Y8DN Dell SFP+ SR Optic 10GbE 850nm
  • Interface type: SFP+
31 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag 50 Innkommende lager / På lager 29/10/2021
IBM 1M Cable Fiber Optic LC-LC
5601: 5601 110
  • PN: 5601 Kopiert
  • Cable length: 1 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: LC
Factory Sealed
36 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
5601: 5601 110
Factory Sealed
PN: 5601 IBM 1M Cable Fiber Optic LC-LC
  • Cable length: 1 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: LC
36 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
IBM BladeCenter Cisco Catalyst Switch Mod 3110XBOP
41Y8518: 41Y8518 110
  • PN: 41Y8518 Kopiert
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 15
  • Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: 14
  • Power over Ethernet (PoE): False
Factory Sealed
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
41Y8518: 41Y8518 110
Factory Sealed
PN: 41Y8518 IBM BladeCenter Cisco Catalyst Switch Mod 3110XBOP
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 15
  • Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: 14
  • Power over Ethernet (PoE): False
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
HPE Ethernet 10Gb 2P 560SFP
665249-B21: 665249-B21 100
  • PN: 665249-B21 Kopiert
  • Wi-Fi: False
  • Ethernet LAN: True
ReNew
3 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
665249-B21: 665249-B21 100
ReNew
PN: 665249-B21 HPE Ethernet 10Gb 2P 560SFP
  • Wi-Fi: False
  • Ethernet LAN: True
3 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
IBM 1.5m SAS Cable mSAS HD to mSAS HD
00Y2467: 00Y2467 110
  • PN: 00Y2467 Kopiert
  • Connector 1: mini-SAS
  • Connector 2: mini-SAS
  • Cable length: 1.5 m
Refurbished
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
00Y2467: 00Y2467 110
Refurbished
PN: 00Y2467 IBM 1.5m SAS Cable mSAS HD to mSAS HD
  • Connector 1: mini-SAS
  • Connector 2: mini-SAS
  • Cable length: 1.5 m
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
69Y1888: 69Y1888 110
Factory Sealed
PN: 69Y1888 IBM Memory Expansion Card for X3850 X5/X3950 X5
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
39 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
00KA503: 00KA503 115
Factory Sealed
PN: 00KA503 Lenovo Advanced Lightpath Kit X3650 M5
39 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
4X77A12158: 4X77A12158 115
Factory Sealed
PN: 4X77A12158 Lenovo Blank SanDisk AF3 32G SD Card
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
81Y4542: 81Y4542 115
Factory Sealed
PN: 81Y4542 Lenovo ServeRAID M1100 Series Zero Cache/RAID 5
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
39 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
00AM067: 00AM067 115
Factory Sealed
PN: 00AM067 Lenovo Ultraslim 9.5mm SATA Multi Burner
39 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
00YE644: 00YE644 115
Factory Sealed
PN: 00YE644 Lenovo x3250 Optical Disc Drive Cable Kit
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
9 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
00YD002: 00YD002 115
Factory Sealed
PN: 00YD002 Lenovo x3650 M5 Front IO Cage Adv OptDrive
9 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell 3.5" SAS Tray Caddy
0KG1CH: 0KG1CH 760
  • PN: 0KG1CH Kopiert
  • Type: HDD tray
Refurbished
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
0KG1CH: 0KG1CH 760
Refurbished
PN: 0KG1CH Dell 3.5" SAS Tray Caddy
  • Type: HDD tray
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell 3.5" SAS Tray Caddy
KG1CH: KG1CH 760
  • PN: KG1CH Kopiert
  • Type: HDD tray
Refurbished
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
KG1CH: KG1CH 760
Refurbished
PN: KG1CH Dell 3.5" SAS Tray Caddy
  • Type: HDD tray
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell 3.5" SAS Tray Caddy
0F238F: 0F238F 760
  • PN: 0F238F Kopiert
  • Type: HDD tray
Refurbished
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
0F238F: 0F238F 760
Refurbished
PN: 0F238F Dell 3.5" SAS Tray Caddy
  • Type: HDD tray
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell HDD 1TB 3.5" 7.2K SAS NL 6gb/s"
MK1001TRKB: MK1001TRKB 760
  • PN: MK1001TRKB Kopiert
  • HDD capacity: 1000 GB
Refurbished
4 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
MK1001TRKB: MK1001TRKB 760
Refurbished
PN: MK1001TRKB Dell HDD 1TB 3.5" 7.2K SAS NL 6gb/s"
  • HDD capacity: 1000 GB
4 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell HDD 4TB 3.5" 7.2K SATA HP 6gb/s 13G"
XF27R: XF27R 760
  • PN: XF27R Kopiert
  • HDD capacity: 4000 GB
Refurbished
7 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
XF27R: XF27R 760
Refurbished
PN: XF27R Dell HDD 4TB 3.5" 7.2K SATA HP 6gb/s 13G"
  • HDD capacity: 4000 GB
7 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell HDD 4TB 3.5" 7.2K SATA HP 6gb/s 13G"
0XF27R: 0XF27R 760
  • PN: 0XF27R Kopiert
  • HDD capacity: 4000 GB
Refurbished
7 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
0XF27R: 0XF27R 760
Refurbished
PN: 0XF27R Dell HDD 4TB 3.5" 7.2K SATA HP 6gb/s 13G"
  • HDD capacity: 4000 GB
7 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Dell SFP+ SR Optical Transceiver Intel 10GB-1GB
R8H2F: R8H2F 760
  • PN: R8H2F Kopiert
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
Bulk
3 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
R8H2F: R8H2F 760
Bulk
PN: R8H2F Dell SFP+ SR Optical Transceiver Intel 10GB-1GB
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
3 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
IBM 8GB SW SFP+ 8000 Mbit/s Optical Transceiver
49Y1976: 49Y1976 110
Kampanje
  • PN: 49Y1976 Kopiert (RESERVEDELER)
  • Interface type: SFP+
Refurbished
2 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
49Y1976: 49Y1976 110
Kampanje
Refurbished
PN: 49Y1976 (RESERVEDELER) IBM 8GB SW SFP+ 8000 Mbit/s Optical Transceiver
  • Interface type: SFP+
2 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
IBM Memory 8GB PC3L 10600 DDR3 SDRAM LP RDIMM
HMT31GR7CFR4A-H9: HMT31GR7CFR4A-H9 110
  • PN: HMT31GR7CFR4A-H9 Kopiert (RESERVEDELER)
  • Internal memory: 8 GB
  • Internal memory type: DDR3
  • Memory clock speed: 1333 MHz
  • Memory form factor: 240-pin DIMM
Refurbished
30 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
HMT31GR7CFR4A-H9: HMT31GR7CFR4A-H9 110
Refurbished
PN: HMT31GR7CFR4A-H9 (RESERVEDELER) IBM Memory 8GB PC3L 10600 DDR3 SDRAM LP RDIMM
  • Internal memory: 8 GB
  • Internal memory type: DDR3
  • Memory clock speed: 1333 MHz
  • Memory form factor: 240-pin DIMM
30 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag

Viser 30 av 124