;
Land USA
NOK
Language no
Convena.com er kun for IT -forhandlere. Logg inn eller registrer deg for en IT-forhandlerkonto for å se priser og bestille produkter

8.759 produkt(er) i Servere og lagring : Server : Andre serverdeler

Åpne filtre
FILTRE
×

Produsent(8759)

Tilstand(8759)

Cable length(28)

Connector 2(26)

Connector 1(26)

Interface type(16)

Type(13)

Guide Connector 2(11)

Guide Connector 1(11)

Ethernet LAN(11)

Power over Ethernet (PoE)(10)

HDD speed(10)

HDD size(10)

HDD capacity(10)

Data transfer rate(10)

Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity(10)

Form factor(6)

Capacity(6)

Dell 3.5" SAS Tray Caddy
F238F: F238F 760
  • PN: F238F Kopiert
  • Brand compatibility: Samsung
  • Product colour: Black
  • Type: HDD tray
Refurbished
F238F: F238F 760
Refurbished
PN: F238F Dell 3.5" SAS Tray Caddy
  • Brand compatibility: Samsung
  • Product colour: Black
  • Type: HDD tray
Dell SFP+ SR Optic 10GbE 850nm
4Y8DN: 4Y8DN 760
  • PN: 4Y8DN Kopiert
  • Brand compatibility: Dell
  • SFP transceiver standard: SR
  • SFP transceiver type: Fiber optic
  • Wavelength: 850 nm
Factory Sealed
4Y8DN: 4Y8DN 760
Factory Sealed
PN: 4Y8DN Dell SFP+ SR Optic 10GbE 850nm
  • Brand compatibility: Dell
  • SFP transceiver standard: SR
  • SFP transceiver type: Fiber optic
  • Wavelength: 850 nm
Factory Sealed
81Y4542: 81Y4542 115
Factory Sealed
PN: 81Y4542 Lenovo ServeRAID M1100 Series Zero Cache/RAID 5
Factory Sealed
00YD002: 00YD002 115
Factory Sealed
PN: 00YD002 Lenovo x3650 M5 Front IO Cage Adv OptDrive
Dell 3.5" SAS Tray Caddy
0KG1CH: 0KG1CH 760
  • PN: 0KG1CH Kopiert
  • Brand compatibility: Samsung
  • Product colour: Black
  • Type: HDD tray
Refurbished
0KG1CH: 0KG1CH 760
Refurbished
PN: 0KG1CH Dell 3.5" SAS Tray Caddy
  • Brand compatibility: Samsung
  • Product colour: Black
  • Type: HDD tray
Dell 3.5" SAS Tray Caddy
KG1CH: KG1CH 760
  • PN: KG1CH Kopiert
  • Brand compatibility: Samsung
  • Product colour: Black
  • Type: HDD tray
Refurbished
KG1CH: KG1CH 760
Refurbished
PN: KG1CH Dell 3.5" SAS Tray Caddy
  • Brand compatibility: Samsung
  • Product colour: Black
  • Type: HDD tray
Dell 3.5" SAS Tray Caddy
0F238F: 0F238F 760
  • PN: 0F238F Kopiert
  • Brand compatibility: Samsung
  • Product colour: Black
  • Type: HDD tray
Refurbished
0F238F: 0F238F 760
Refurbished
PN: 0F238F Dell 3.5" SAS Tray Caddy
  • Brand compatibility: Samsung
  • Product colour: Black
  • Type: HDD tray
Dell HDD 1TB 3.5" 7.2K SAS NL 6gb/s"
MK1001TRKB: MK1001TRKB 760
  • PN: MK1001TRKB Kopiert
  • Data transfer rate: 6 Gbit/s
  • Interface type: Serial Attached SCSI
  • HDD capacity: 1000 GB
  • HDD size: 3.5 "
Refurbished
MK1001TRKB: MK1001TRKB 760
Refurbished
PN: MK1001TRKB Dell HDD 1TB 3.5" 7.2K SAS NL 6gb/s"
  • Data transfer rate: 6 Gbit/s
  • Interface type: Serial Attached SCSI
  • HDD capacity: 1000 GB
  • HDD size: 3.5 "
Dell SFP+ SR Optical Transceiver Intel 10GB-1GB
R8H2F: R8H2F 760
  • PN: R8H2F Kopiert
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
Bulk
R8H2F: R8H2F 760
Bulk
PN: R8H2F Dell SFP+ SR Optical Transceiver Intel 10GB-1GB
  • Hot-Plug support: True
  • Interface type: SFP+
IBM 8GB SW SFP+ 8000 Mbit/s Optical Transceiver
49Y1976: 49Y1976 110
Kampanje
  • PN: 49Y1976 Kopiert (RESERVEDELER)
  • Maximum data transfer rate: 8000 Mbit/s
  • Interface type: SFP+
Refurbished
49Y1976: 49Y1976 110
Kampanje
Refurbished
PN: 49Y1976 (RESERVEDELER) IBM 8GB SW SFP+ 8000 Mbit/s Optical Transceiver
  • Maximum data transfer rate: 8000 Mbit/s
  • Interface type: SFP+
IBM Memory 8GB PC3L 10600 DDR3 SDRAM LP RDIMM
HMT31GR7CFR4A-H9: HMT31GR7CFR4A-H9 110
  • PN: HMT31GR7CFR4A-H9 Kopiert (RESERVEDELER)
  • Memory clock speed: 1333 MHz
  • Memory type: PC3-10600
  • Buffered memory type: Registered (buffered)
  • Memory voltage: 1.35 V
Refurbished
HMT31GR7CFR4A-H9: HMT31GR7CFR4A-H9 110
Refurbished
PN: HMT31GR7CFR4A-H9 (RESERVEDELER) IBM Memory 8GB PC3L 10600 DDR3 SDRAM LP RDIMM
  • Memory clock speed: 1333 MHz
  • Memory type: PC3-10600
  • Buffered memory type: Registered (buffered)
  • Memory voltage: 1.35 V
Factory Sealed
A1X1: A1X1 110
Factory Sealed
PN: A1X1 IBM ServeRAID M1100 Series Zero Cache/RAID 5 Upgra
Lenovo Intel X520 X540 T2 Dual Port 10GbE Adapter
49Y7972: 49Y7972 115
  • PN: 49Y7972 Kopiert (RESERVEDELER)
  • Storage temperature (T-T): -20 - 65 °C
  • Internal: True
  • Interface: Ethernet
  • iSCSI support: False
Bulk
49Y7972: 49Y7972 115
Bulk
PN: 49Y7972 (RESERVEDELER) Lenovo Intel X520 X540 T2 Dual Port 10GbE Adapter
  • Storage temperature (T-T): -20 - 65 °C
  • Internal: True
  • Interface: Ethernet
  • iSCSI support: False
Lenovo Memory 16GB TruDDR4 2Rx4 1.2V PC4-17000
00NU400: 00NU400 115
Kampanje
  • PN: 00NU400 Kopiert (RESERVEDELER)
  • Memory clock speed: 2133 MHz
  • Memory voltage: 1.2 V
  • Memory form factor: 288-pin DIMM
  • Internal memory type: DDR4
Refurbished
00NU400: 00NU400 115
Kampanje
Refurbished
PN: 00NU400 (RESERVEDELER) Lenovo Memory 16GB TruDDR4 2Rx4 1.2V PC4-17000
  • Memory clock speed: 2133 MHz
  • Memory voltage: 1.2 V
  • Memory form factor: 288-pin DIMM
  • Internal memory type: DDR4
Refurbished
Y79JP: Y79JP 760
Kampanje
Refurbished
PN: Y79JP Dell 3.5" Disk Tray for PS6100 PS4100
Refurbished
0C855M: 0C855M 760
Refurbished
PN: 0C855M Dell LightPulse 8GB 1P Fibre PCIe
Dell HDD 1.8TB 2.5" 10K SAS 512e 12gb/s"
400-ARXC: 400-ARXC 760
  • PN: 400-ARXC Kopiert
  • Data transfer rate: 12 Gbit/s
  • Interface type: Serial Attached SCSI
  • HDD capacity: 1800 GB
  • HDD size: 2.5 "
Factory Sealed
400-ARXC: 400-ARXC 760
Factory Sealed
PN: 400-ARXC Dell HDD 1.8TB 2.5" 10K SAS 512e 12gb/s"
  • Data transfer rate: 12 Gbit/s
  • Interface type: Serial Attached SCSI
  • HDD capacity: 1800 GB
  • HDD size: 2.5 "
Refurbished
DW975: DW975 760
Refurbished
PN: DW975 Dell LightPulse 8GB 1P Fibre PCIe
Refurbished
341-6565: 341-6565 760
Refurbished
PN: 341-6565 Dell LightPulse 8GB 1P Fibre PCIe
Refurbished
635X7: 635X7 760
Refurbished
PN: 635X7 Dell LightPulse 8GB 1P Fibre PCIe
Refurbished
0635X7: 0635X7 760
Refurbished
PN: 0635X7 Dell LightPulse 8GB 1P Fibre PCIe
Refurbished
332-0006: 332-0006 760
Refurbished
PN: 332-0006 Dell LightPulse 8GB 1P Fibre PCIe
Refurbished
0DW975: 0DW975 760
Refurbished
PN: 0DW975 Dell LightPulse 8GB 1P Fibre PCIe
Refurbished
C855M: C855M 760
Refurbished
PN: C855M Dell LightPulse 8GB 1P Fibre PCIe
IBM Backup Battery V7000
0947340-13: 0947340-13 110
  • PN: 0947340-13 Kopiert (RESERVEDELER)
Refurbished
0947340-13: 0947340-13 110
Refurbished
PN: 0947340-13 (RESERVEDELER) IBM Backup Battery V7000
IBM Backup Battery V7000
0947340-08: 0947340-08 110
  • PN: 0947340-08 Kopiert (RESERVEDELER)
Refurbished
0947340-08: 0947340-08 110
Refurbished
PN: 0947340-08 (RESERVEDELER) IBM Backup Battery V7000
IBM Backup Battery V7000
85Y6046: 85Y6046 110
  • PN: 85Y6046 Kopiert (RESERVEDELER)
Refurbished
85Y6046: 85Y6046 110
Refurbished
PN: 85Y6046 (RESERVEDELER) IBM Backup Battery V7000
Refurbished
7ZT7A00484: 7ZT7A00484 115
Refurbished
PN: 7ZT7A00484 Lenovo CA NetXtreme PCIe 1Gb 4-Port RJ45
Lenovo Emulex VFA5 2x10 GbE SFP+ PCIe Adapter
00JY823: 00JY823 110
  • PN: 00JY823 Kopiert (RESERVEDELER)
Refurbished
00JY823: 00JY823 110
Refurbished
PN: 00JY823 (RESERVEDELER) Lenovo Emulex VFA5 2x10 GbE SFP+ PCIe Adapter
New Open Box
6741A1F: 6741A1F 115
New Open Box
PN: 6741A1F Lenovo TS4300 3U Tape Library-Base Unit

Viser 30 av 8.759