Land Norge
NOK
Language no
Logg inn eller registrer deg for en IT-forhandlerkonto for å se priser og bestille produkter

1 Assmann produkt(er) i Nettverk : Sender/mottaker

Finn senderen/mottakeren som passer til kundenes behov. Blant våre mange merker tilbyr vi Cisco-mottakere med SFP- og GBIC-moduler. Forskjellen på SFP (Small Form Factor pluggable) og GBIC (GigaBit Interface Converter) ligger hovedsakelig i at SFP-modulene er mindre. Begge modulene består av hot-swap-kompatible inndata- og utdataenheter. SFP-moduler kan ses på som en oppgradering av GBIC-moduler, og de kalles også mini-GBIC. Convena Distribution tilbyr et bredt utvalg av SFP-fibersendere/-mottakere og 10G-sendere/-mottakere.

Åpne filtre
FILTRE
×

Produsent(1232)

Number of connectors(1)

Connector type(1)

E2000 Coupler. Simplex. 8µ APC Singlemode. Ceramic
ALWL-E2000: ALWL-E2000 989
  • PN: ALWL-E2000 Kopiert
  • Number of connectors: 2
  • Connector type: E-2000 (APC)
Factory Sealed
ALWL-E2000: ALWL-E2000 989
Factory Sealed
PN: ALWL-E2000 E2000 Coupler. Simplex. 8µ APC Singlemode. Ceramic
  • Number of connectors: 2
  • Connector type: E-2000 (APC)
Ikke på lager

Viser 1 av 1