;
Land USA
NOK
Language no
Convena.com er kun for IT -forhandlere. Logg inn eller registrer deg for en IT-forhandlerkonto for å se priser og bestille produkter
Åpne filtre
FILTRE
×

Produsent(961)

Cable length(468)

Guide Connector 2(408)

Guide Connector 1(408)

Fibre optic type(99)

Cable colour(46)

Quantity(33)

Output interface(26)

Connector 2(24)

Sockets quantity(23)

Connector 1(23)

Ethernet LAN (RJ-45) ports(18)

Serial ports quantity(12)

Mounting(11)

Maximum weight capacity(8)

HDMI in(8)

Connector(s)(8)

Lindy DP to 4x HDMI Converter with Video Wall
38418: 38418 888
  • PN: 38418 Kopiert
  • Video in: 1
  • Video out: 4
  • Supported resolutions: 3840x2160@60Hz 1920x1080@60Hz 7680x1080@60Hz
  • Output interface: HDMI
Factory Sealed
38418: 38418 888
Factory Sealed
PN: 38418 Lindy DP to 4x HDMI Converter with Video Wall
  • Video in: 1
  • Video out: 4
  • Supported resolutions: 3840x2160@60Hz 1920x1080@60Hz 7680x1080@60Hz
  • Output interface: HDMI
Factory Sealed
C60STPXC6XX31B: C60STPXC6XX31B 992
Factory Sealed
PN: C60STPXC6XX31B PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Blue. LR (2.7m)
Factory Sealed
C60STPXC6X31GY: C60STPXC6X31GY 992
Factory Sealed
PN: C60STPXC6X31GY PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Grey. LR (2.7m)
ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 1.5M
FO-LCLCOM5D-0015: FO-LCLCOM5D-0015 515
  • PN: FO-LCLCOM5D-0015 Kopiert
  • Cable length: 1.5 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
Factory Sealed
FO-LCLCOM5D-0015: FO-LCLCOM5D-0015 515
Factory Sealed
PN: FO-LCLCOM5D-0015 ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 1.5M
  • Cable length: 1.5 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 2M
FO-LCLCOM5D-002: FO-LCLCOM5D-002 515
  • PN: FO-LCLCOM5D-002 Kopiert
  • Cable length: 2 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
Factory Sealed
FO-LCLCOM5D-002: FO-LCLCOM5D-002 515
Factory Sealed
PN: FO-LCLCOM5D-002 ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 2M
  • Cable length: 2 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 3M
FO-LCLCOM5D-003: FO-LCLCOM5D-003 515
  • PN: FO-LCLCOM5D-003 Kopiert
  • Cable length: 3 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
Factory Sealed
FO-LCLCOM5D-003: FO-LCLCOM5D-003 515
Factory Sealed
PN: FO-LCLCOM5D-003 ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 3M
  • Cable length: 3 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 4M
FO-LCLCOM5D-004: FO-LCLCOM5D-004 515
  • PN: FO-LCLCOM5D-004 Kopiert
  • Cable length: 4 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
Factory Sealed
FO-LCLCOM5D-004: FO-LCLCOM5D-004 515
Factory Sealed
PN: FO-LCLCOM5D-004 ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 4M
  • Cable length: 4 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 7M
FO-LCLCOM5D-007: FO-LCLCOM5D-007 515
  • PN: FO-LCLCOM5D-007 Kopiert
  • Cable length: 7 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
Factory Sealed
FO-LCLCOM5D-007: FO-LCLCOM5D-007 515
Factory Sealed
PN: FO-LCLCOM5D-007 ProXtend LC-LC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 7M
  • Cable length: 7 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: LC/UPC
ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 1.5M
FO-LCSCOM5D-0015: FO-LCSCOM5D-0015 515
  • PN: FO-LCSCOM5D-0015 Kopiert
  • Cable length: 1.5 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
Factory Sealed
FO-LCSCOM5D-0015: FO-LCSCOM5D-0015 515
Factory Sealed
PN: FO-LCSCOM5D-0015 ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 1.5M
  • Cable length: 1.5 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 10M
FO-LCSCOM5D-010: FO-LCSCOM5D-010 515
  • PN: FO-LCSCOM5D-010 Kopiert
  • Cable length: 10 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
Factory Sealed
FO-LCSCOM5D-010: FO-LCSCOM5D-010 515
Factory Sealed
PN: FO-LCSCOM5D-010 ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 10M
  • Cable length: 10 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 1M
FO-LCSCOM5D-001: FO-LCSCOM5D-001 515
  • PN: FO-LCSCOM5D-001 Kopiert
  • Cable length: 1 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
Factory Sealed
FO-LCSCOM5D-001: FO-LCSCOM5D-001 515
Factory Sealed
PN: FO-LCSCOM5D-001 ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 1M
  • Cable length: 1 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 2M
FO-LCSCOM5D-002: FO-LCSCOM5D-002 515
  • PN: FO-LCSCOM5D-002 Kopiert
  • Cable length: 2 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
Factory Sealed
FO-LCSCOM5D-002: FO-LCSCOM5D-002 515
Factory Sealed
PN: FO-LCSCOM5D-002 ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 2M
  • Cable length: 2 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 3M
FO-LCSCOM5D-003: FO-LCSCOM5D-003 515
  • PN: FO-LCSCOM5D-003 Kopiert
  • Cable length: 3 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
Factory Sealed
FO-LCSCOM5D-003: FO-LCSCOM5D-003 515
Factory Sealed
PN: FO-LCSCOM5D-003 ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 3M
  • Cable length: 3 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 4M
FO-LCSCOM5D-004: FO-LCSCOM5D-004 515
  • PN: FO-LCSCOM5D-004 Kopiert
  • Cable length: 4 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
Factory Sealed
FO-LCSCOM5D-004: FO-LCSCOM5D-004 515
Factory Sealed
PN: FO-LCSCOM5D-004 ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 4M
  • Cable length: 4 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 5M
FO-LCSCOM5D-005: FO-LCSCOM5D-005 515
  • PN: FO-LCSCOM5D-005 Kopiert
  • Cable length: 5 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
Factory Sealed
FO-LCSCOM5D-005: FO-LCSCOM5D-005 515
Factory Sealed
PN: FO-LCSCOM5D-005 ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 5M
  • Cable length: 5 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 7M
FO-LCSCOM5D-007: FO-LCSCOM5D-007 515
  • PN: FO-LCSCOM5D-007 Kopiert
  • Cable length: 7 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
Factory Sealed
FO-LCSCOM5D-007: FO-LCSCOM5D-007 515
Factory Sealed
PN: FO-LCSCOM5D-007 ProXtend LC-SC UPC OM5 Duplex MM Fiber Cable 7M
  • Cable length: 7 m
  • Fibre optic type: OM5
  • Guide Connector 1: LC/UPC
  • Guide Connector 2: SC/UPC
ProXtend SFP LH LC 20KM Gigabit Ethernet 1.25Gb/s
PX-SFPLH000-20000-DE1: PX-SFPLH000-20000-DE1 515
  • PN: PX-SFPLH000-20000-DE1 Kopiert
Factory Sealed
PX-SFPLH000-20000-DE1: PX-SFPLH000-20000-DE1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFPLH000-20000-DE1 ProXtend SFP LH LC 20KM Gigabit Ethernet 1.25Gb/s
ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1.25Gb/s
PX-SFPSX000-00550-BC1: PX-SFPSX000-00550-BC1 280
  • PN: PX-SFPSX000-00550-BC1 Kopiert
Factory Sealed
PX-SFPSX000-00550-BC1: PX-SFPSX000-00550-BC1 280
Factory Sealed
PN: PX-SFPSX000-00550-BC1 ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1.25Gb/s
ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1.25Gb/s
PX-SFPSX000-00550-PA1: PX-SFPSX000-00550-PA1 515
  • PN: PX-SFPSX000-00550-PA1 Kopiert
Factory Sealed
PX-SFPSX000-00550-PA1: PX-SFPSX000-00550-PA1 515
Factory Sealed
PN: PX-SFPSX000-00550-PA1 ProXtend SFP SX LC 550M Gigabit Ethernet 1.25Gb/s
CISCO ORIGINAL 10GBASESR MODULE
SFP-10G-SR: SFP-10G-SR 60
  • PN: SFP-10G-SR Kopiert
  • Interface type: SFP+
Factory Sealed
SFP-10G-SR: SFP-10G-SR 60
Factory Sealed
PN: SFP-10G-SR CISCO ORIGINAL 10GBASESR MODULE
  • Interface type: SFP+
Factory Sealed
C60STPXC6XXX1K: C60STPXC6XXX1K 992
Factory Sealed
PN: C60STPXC6XXX1K PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Black. Single
Factory Sealed
C60UTPXC6XXX1R: C60UTPXC6XXX1R 992
Factory Sealed
PN: C60UTPXC6XXX1R PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Red. Single
RETEX 19" 1U Clamps Panel / Wireminder
32150121: 32150121 896
  • PN: 32150121 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
32150121: 32150121 896
Factory Sealed
PN: 32150121 RETEX 19" 1U Clamps Panel / Wireminder
Forsendelsesbegrensninger
RETEX 19" 1U Panel w/Brushes / Open
32215510: 32215510 896
  • PN: 32215510 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
32215510: 32215510 896
Factory Sealed
PN: 32215510 RETEX 19" 1U Panel w/Brushes / Open
Forsendelsesbegrensninger
ROLINE Converter RS232 to RS485. W/ Galv Iso.
12.02.1029: 12.02.1029 505
  • PN: 12.02.1029 Kopiert
  • Connector 1: NA
  • Connector 2: NA
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
12.02.1029: 12.02.1029 505
Factory Sealed
PN: 12.02.1029 ROLINE Converter RS232 to RS485. W/ Galv Iso.
  • Connector 1: NA
  • Connector 2: NA
Forsendelsesbegrensninger
Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 Plus
UCK-G2-PLUS: UCK-G2-PLUS 118
  • PN: UCK-G2-PLUS Kopiert
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
UCK-G2-PLUS: UCK-G2-PLUS 118
Factory Sealed
PN: UCK-G2-PLUS Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2 Plus
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
Forsendelsesbegrensninger
FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 10m
FOCMR10-010M-SCLC-RD: FOCMR10-010M-SCLC-RD 994
  • PN: FOCMR10-010M-SCLC-RD Kopiert
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: SC
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
FOCMR10-010M-SCLC-RD: FOCMR10-010M-SCLC-RD 994
Factory Sealed
PN: FOCMR10-010M-SCLC-RD FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 10m
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: SC
Forsendelsesbegrensninger
FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m
FOCMR10-002M-SCLC-RD: FOCMR10-002M-SCLC-RD 994
  • PN: FOCMR10-002M-SCLC-RD Kopiert
  • Cable length: 2 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: LC
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
FOCMR10-002M-SCLC-RD: FOCMR10-002M-SCLC-RD 994
Factory Sealed
PN: FOCMR10-002M-SCLC-RD FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m
  • Cable length: 2 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: LC
Forsendelsesbegrensninger
FO Patch Cable Multi-m - LC-ST Duplex 15m
EFE072-015M: EFE072-015M 994
  • PN: EFE072-015M Kopiert
  • Cable length: 15 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: ST
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
EFE072-015M: EFE072-015M 994
Factory Sealed
PN: EFE072-015M FO Patch Cable Multi-m - LC-ST Duplex 15m
  • Cable length: 15 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: ST
Forsendelsesbegrensninger
Lindy 20441 microphone Black
20441: 20441 888
  • PN: 20441 Kopiert
  • Microphone frequency: 30 - 10000 Hz
Factory Sealed
20441: 20441 888
Factory Sealed
PN: 20441 Lindy 20441 microphone Black
  • Microphone frequency: 30 - 10000 Hz

Viser 30 av 961