;
Land USA
NOK
Language no
Convena.com er kun for IT -forhandlere. Logg inn eller registrer deg for en IT-forhandlerkonto for å se priser og bestille produkter

720 Black Box produkt(er) i Nettverk

Vi tilbyr et bredt utvalg av nettverksprodukter som svitsjer, accesspunkter, extenders, transceivere, kabler og mye annet. Velg blant både kjente og nye merker som Black Box, HPE, Ubiquity, EnGenius, TP-link og mange andre. Vi gir deg alt du trenger for å bygge opp kundenes IT-infrastruktur og hjelpe deg med å velge fra vårt brede utvalg av løsninger og oppsett.

Ser du etter: Kabler Nettverk
Åpne filtre
FILTRE
×

Produsent(1770)

Cable length(338)

Guide Connector 2(330)

Guide Connector 1(330)

Fibre optic type(27)

Ethernet LAN (RJ-45) ports(26)

Interface type(16)

Output interface(15)

Fiber ports quantity(13)

Serial ports quantity(12)

Quantity(12)

Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity(12)

Power over Ethernet (PoE)(10)

Power supply type(8)

Number of connectors(7)

Type(5)

Mounting(5)

Black Box Mediacento Ipx Hd Hdmi Over IP
VX-HDMI-HDIP-RX: VX-HDMI-HDIP-RX 994
  • PN: VX-HDMI-HDIP-RX Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
VX-HDMI-HDIP-RX: VX-HDMI-HDIP-RX 994
Factory Sealed
PN: VX-HDMI-HDIP-RX Black Box Mediacento Ipx Hd Hdmi Over IP
Forsendelsesbegrensninger
MediaCento IPX 4K - HDMI USB Serial IR Audio -HDMI
VX-HDMI-4KIP-RX: VX-HDMI-4KIP-RX 994
  • PN: VX-HDMI-4KIP-RX Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
VX-HDMI-4KIP-RX: VX-HDMI-4KIP-RX 994
Factory Sealed
PN: VX-HDMI-4KIP-RX MediaCento IPX 4K - HDMI USB Serial IR Audio -HDMI
Forsendelsesbegrensninger
XS Media Converter System - 19" 95-260 VAC
LME1600E: LME1600E 994
  • PN: LME1600E Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
LME1600E: LME1600E 994
Factory Sealed
PN: LME1600E XS Media Converter System - 19" 95-260 VAC
Forsendelsesbegrensninger
Black Box Mediacento Ipx Hd Hdmi Over IP
VX-HDMI-HDIP-TX: VX-HDMI-HDIP-TX 994
  • PN: VX-HDMI-HDIP-TX Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
VX-HDMI-HDIP-TX: VX-HDMI-HDIP-TX 994
Factory Sealed
PN: VX-HDMI-HDIP-TX Black Box Mediacento Ipx Hd Hdmi Over IP
Forsendelsesbegrensninger
10-100 Switch USB powered - 5 ports
LBS005AE-R2: LBS005AE-R2 994
  • PN: LBS005AE-R2 Kopiert
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5
  • Power over Ethernet (PoE): False
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
LBS005AE-R2: LBS005AE-R2 994
Factory Sealed
PN: LBS005AE-R2 10-100 Switch USB powered - 5 ports
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5
  • Power over Ethernet (PoE): False
Forsendelsesbegrensninger
Black Box 1250 Mbps SGMII SFP w/Ext. Diagnostics
LFP416: LFP416 994
  • PN: LFP416 Kopiert
  • Interface type: SFP
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
LFP416: LFP416 994
Factory Sealed
PN: LFP416 Black Box 1250 Mbps SGMII SFP w/Ext. Diagnostics
  • Interface type: SFP
Forsendelsesbegrensninger
Gigabit Managed SFP Fibre Switch
LGB5124A-R2: LGB5124A-R2 994
  • PN: LGB5124A-R2 Kopiert
  • Power over Ethernet (PoE): False
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
LGB5124A-R2: LGB5124A-R2 994
Factory Sealed
PN: LGB5124A-R2 Gigabit Managed SFP Fibre Switch
  • Power over Ethernet (PoE): False
Forsendelsesbegrensninger
USB-Powered 4-Port Gigabit Switch
LGB304AE: LGB304AE 994
  • PN: LGB304AE Kopiert
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 4
  • Power over Ethernet (PoE): False
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
LGB304AE: LGB304AE 994
Factory Sealed
PN: LGB304AE USB-Powered 4-Port Gigabit Switch
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 4
  • Power over Ethernet (PoE): False
Forsendelsesbegrensninger
Black Box POE Media Converter MMLC
LPS500A-MM-LC-R3: LPS500A-MM-LC-R3 994
  • PN: LPS500A-MM-LC-R3 Kopiert
  • Fiber ports quantity: 1
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
LPS500A-MM-LC-R3: LPS500A-MM-LC-R3 994
Factory Sealed
PN: LPS500A-MM-LC-R3 Black Box POE Media Converter MMLC
  • Fiber ports quantity: 1
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
Forsendelsesbegrensninger
FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 10m
FOCMR10-010M-SCLC-RD: FOCMR10-010M-SCLC-RD 994
  • PN: FOCMR10-010M-SCLC-RD Kopiert
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: SC
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
FOCMR10-010M-SCLC-RD: FOCMR10-010M-SCLC-RD 994
Factory Sealed
PN: FOCMR10-010M-SCLC-RD FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 10m
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: SC
Forsendelsesbegrensninger
FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m
FOCMR10-002M-SCLC-RD: FOCMR10-002M-SCLC-RD 994
  • PN: FOCMR10-002M-SCLC-RD Kopiert
  • Cable length: 2 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: LC
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
FOCMR10-002M-SCLC-RD: FOCMR10-002M-SCLC-RD 994
Factory Sealed
PN: FOCMR10-002M-SCLC-RD FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m
  • Cable length: 2 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: LC
Forsendelsesbegrensninger
FO Patch Cable Multi-m - LC-ST Duplex 15m
EFE072-015M: EFE072-015M 994
  • PN: EFE072-015M Kopiert
  • Cable length: 15 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: ST
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
EFE072-015M: EFE072-015M 994
Factory Sealed
PN: EFE072-015M FO Patch Cable Multi-m - LC-ST Duplex 15m
  • Cable length: 15 m
  • Guide Connector 1: LC
  • Guide Connector 2: ST
Forsendelsesbegrensninger
XS 10-100 Converter - 2km Multi-m SC AC
LMCS202AE-SC: LMCS202AE-SC 994
  • PN: LMCS202AE-SC Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
LMCS202AE-SC: LMCS202AE-SC 994
Factory Sealed
PN: LMCS202AE-SC XS 10-100 Converter - 2km Multi-m SC AC
Forsendelsesbegrensninger
Black Box Video Matrix Switcher 4X4 HDMI 2.0 4K 60HZ 4:4:4 HDR AUD
AVS-HDMI2-4X4-R2: AVS-HDMI2-4X4-R2 994
  • PN: AVS-HDMI2-4X4-R2 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
AVS-HDMI2-4X4-R2: AVS-HDMI2-4X4-R2 994
Factory Sealed
PN: AVS-HDMI2-4X4-R2 Black Box Video Matrix Switcher 4X4 HDMI 2.0 4K 60HZ 4:4:4 HDR AUD
Forsendelsesbegrensninger
MediaCento IPX 4K - HDMI USB Serial IR Audio
VX-HDMI-4KIP-TX: VX-HDMI-4KIP-TX 994
  • PN: VX-HDMI-4KIP-TX Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
VX-HDMI-4KIP-TX: VX-HDMI-4KIP-TX 994
Factory Sealed
PN: VX-HDMI-4KIP-TX MediaCento IPX 4K - HDMI USB Serial IR Audio
Forsendelsesbegrensninger
FO Patch Cable Single-Mode - SC-SC Duplex 10m
EFE088-010M: EFE088-010M 994
  • PN: EFE088-010M Kopiert
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: NA
  • Guide Connector 2: NA
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
EFE088-010M: EFE088-010M 994
Factory Sealed
PN: EFE088-010M FO Patch Cable Single-Mode - SC-SC Duplex 10m
  • Cable length: 10 m
  • Guide Connector 1: NA
  • Guide Connector 2: NA
Forsendelsesbegrensninger
FO Patch Cable Single-Mode - SC-SC Duplex 5m
EFE088-005M: EFE088-005M 994
  • PN: EFE088-005M Kopiert
  • Cable length: 5 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: SC
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
EFE088-005M: EFE088-005M 994
Factory Sealed
PN: EFE088-005M FO Patch Cable Single-Mode - SC-SC Duplex 5m
  • Cable length: 5 m
  • Guide Connector 1: SC
  • Guide Connector 2: SC
Forsendelsesbegrensninger
AlertWerks AC Voltage Sensor - AC Voltage 50-
EME1A1-005: EME1A1-005 994
  • PN: EME1A1-005 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
EME1A1-005: EME1A1-005 994
Factory Sealed
PN: EME1A1-005 AlertWerks AC Voltage Sensor - AC Voltage 50-
Forsendelsesbegrensninger
AlertWerks ServSensor V4E - Expansion Unit 16
EME1DC16: EME1DC16 994
  • PN: EME1DC16 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
EME1DC16: EME1DC16 994
Factory Sealed
PN: EME1DC16 AlertWerks ServSensor V4E - Expansion Unit 16
Forsendelsesbegrensninger
Black Box 2-PORT SPLITTER 4K 60 HZ 4:4:4 HDMI 2.0 UHD HDCP 1.4/2.2
VSP-HDMI2-1X2: VSP-HDMI2-1X2 994
  • PN: VSP-HDMI2-1X2 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
VSP-HDMI2-1X2: VSP-HDMI2-1X2 994
Factory Sealed
PN: VSP-HDMI2-1X2 Black Box 2-PORT SPLITTER 4K 60 HZ 4:4:4 HDMI 2.0 UHD HDCP 1.4/2.2
Forsendelsesbegrensninger
Black Box KVX Series Deskmount Bracket, RX, all KVX
KVXLC-DMK: KVXLC-DMK 994
  • PN: KVXLC-DMK Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
KVXLC-DMK: KVXLC-DMK 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-DMK Black Box KVX Series Deskmount Bracket, RX, all KVX
Forsendelsesbegrensninger
Black Box NIAP 3.0 KVM Switch. Dual-Head
SS2P-DH-HDMI-U: SS2P-DH-HDMI-U 994
  • PN: SS2P-DH-HDMI-U Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
SS2P-DH-HDMI-U: SS2P-DH-HDMI-U 994
Factory Sealed
PN: SS2P-DH-HDMI-U Black Box NIAP 3.0 KVM Switch. Dual-Head
Forsendelsesbegrensninger
10/100 Device Server RS232/422/485 - 1 port
LES301A: LES301A 994
  • PN: LES301A Kopiert
  • Serial ports quantity: 1
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
LES301A: LES301A 994
Factory Sealed
PN: LES301A 10/100 Device Server RS232/422/485 - 1 port
  • Serial ports quantity: 1
  • Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1
Forsendelsesbegrensninger
10GbE Switch Manual - 2 to 1
SW1030A: SW1030A 994
  • PN: SW1030A Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
SW1030A: SW1030A 994
Factory Sealed
PN: SW1030A 10GbE Switch Manual - 2 to 1
Forsendelsesbegrensninger
5V Locking Replacement Power Supply 4 Amp
VX-L5V4A-PS: VX-L5V4A-PS 994
  • PN: VX-L5V4A-PS Kopiert
  • Power supply type: Indoor
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
VX-L5V4A-PS: VX-L5V4A-PS 994
Factory Sealed
PN: VX-L5V4A-PS 5V Locking Replacement Power Supply 4 Amp
  • Power supply type: Indoor
Forsendelsesbegrensninger
AlertWerks II Single Dry-Contact Sensor - 4.5m
EME1K1-015: EME1K1-015 994
  • PN: EME1K1-015 Kopiert
  • Guide Connector 1: NA
  • Guide Connector 2: NA
  • Cable length: 4.57 m
  • Cable type: Dry-Contact Sensor
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
EME1K1-015: EME1K1-015 994
Factory Sealed
PN: EME1K1-015 AlertWerks II Single Dry-Contact Sensor - 4.5m
  • Guide Connector 1: NA
  • Guide Connector 2: NA
  • Cable length: 4.57 m
  • Cable type: Dry-Contact Sensor
Forsendelsesbegrensninger
AlertWerks Water Sensors - 4.5m
EME1W1-015: EME1W1-015 994
  • PN: EME1W1-015 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
EME1W1-015: EME1W1-015 994
Factory Sealed
PN: EME1W1-015 AlertWerks Water Sensors - 4.5m
Forsendelsesbegrensninger
Basic hook-and-loop Cable Wraps - 10-Pack Black
FT9260: FT9260 994
  • PN: FT9260 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
FT9260: FT9260 994
Factory Sealed
PN: FT9260 Basic hook-and-loop Cable Wraps - 10-Pack Black
Forsendelsesbegrensninger
Black Box 8P Switch 10/100/1000 RJ45 POE+
LIE1014A: LIE1014A 994
  • PN: LIE1014A Kopiert
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8
  • Power over Ethernet (PoE): True
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
LIE1014A: LIE1014A 994
Factory Sealed
PN: LIE1014A Black Box 8P Switch 10/100/1000 RJ45 POE+
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8
  • Power over Ethernet (PoE): True
Forsendelsesbegrensninger
Black Box Floortrak Cable Cover. 10' Gray
FK213-R2: FK213-R2 994
  • PN: FK213-R2 Kopiert
  • Type: Cable floor protection
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
FK213-R2: FK213-R2 994
Factory Sealed
PN: FK213-R2 Black Box Floortrak Cable Cover. 10' Gray
  • Type: Cable floor protection
Forsendelsesbegrensninger

Viser 30 av 720