;
Land USA
NOK
Language no
Convena.com er kun for IT -forhandlere. Logg inn eller registrer deg for en IT-forhandlerkonto for å se priser og bestille produkter

33 produkt(er) i Kabler, forlengere og omformere : Kabelstyring : Kabelstrømper

Åpne filtre
FILTRE
×

Produsent(33)

Brukes til(33)

Quantity per pack(5)

Number of connectors(2)

Connector type(2)

Key ring(1)

Connector material(1)

Connector 1(1)

Goobay Dust Cover for RJ45 Port. Black. 10pcs
50527: 50527 508
  • PN: 50527 Kopiert
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
9 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
50527: 50527 508
Factory Sealed
PN: 50527 Goobay Dust Cover for RJ45 Port. Black. 10pcs
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
9 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
82 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
F-8532016: F-8532016 897
Factory Sealed
PN: F-8532016 E-LINE Type K (DK) Plug. Black - Straight
82 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
4 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
8530404: 8530404 897
Factory Sealed
PN: 8530404 E-LINE Cable drum. 4-way Type C. 40m
4 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
8530300: 8530300 897
Factory Sealed
PN: 8530300 E-LINE Type CEE Plug. 3P 16A 230V. IP44. Blue/Grey
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
16 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
F-8531123: F-8531123 897
Factory Sealed
PN: F-8531123 E-LINE Type K-IT (DK) Plug. White - Straight
16 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
147 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
783-SW: 783-SW 501
Factory Sealed
PN: 783-SW KAISER C15 Socket. 120µ. 10 A. Black - Straight
147 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
40473: 40473 888
Factory Sealed
PN: 40473 Lindy RJ45 Port Locks. Green. Extension Kit. 20pcs
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
4 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
40472: 40472 888
Factory Sealed
PN: 40472 Lindy RJ45 Port Locks. Green. With Key(s). 10pcs
4 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
40481: 40481 888
Factory Sealed
PN: 40481 Lindy RJ45 Port Locks. Orange. Extension Kit 20pcs
5 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
43 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
40480: 40480 888
Factory Sealed
PN: 40480 Lindy RJ45 Port Locks. Orange. With Key(s). 10pcs
43 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
10 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
40483: 40483 888
Factory Sealed
PN: 40483 Lindy RJ45 Port Locks. Yellow. Extension Kit 20pcs
10 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
25 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
40482: 40482 888
Factory Sealed
PN: 40482 Lindy RJ45 Port Locks. Yellow. With Key(s). 10pcs
25 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Lindy USB Type C Port Blocker Key. Orange. 4pack
40428: 40428 888
  • PN: 40428 Kopiert
  • Quantity per pack: 4 pc(s)
  • Key ring: True
Factory Sealed
3 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
40428: 40428 888
Factory Sealed
PN: 40428 Lindy USB Type C Port Blocker Key. Orange. 4pack
  • Quantity per pack: 4 pc(s)
  • Key ring: True
3 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Pink
40437: 40437 888
  • PN: 40437 Kopiert
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
25 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
40437: 40437 888
Factory Sealed
PN: 40437 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Pink
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
25 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). White
40439: 40439 888
  • PN: 40439 Kopiert
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
4 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
40439: 40439 888
Factory Sealed
PN: 40439 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). White
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
4 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
ROLINE Boot RJ45 Plug. OD6.0mm. Grey. 10pcs
12.01.1085: 12.01.1085 505
  • PN: 12.01.1085 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
35 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
12.01.1085: 12.01.1085 505
Factory Sealed
PN: 12.01.1085 ROLINE Boot RJ45 Plug. OD6.0mm. Grey. 10pcs
35 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
ROLINE FO Adapter ST Duplex. Multimode
21.17.0035: 21.17.0035 505
  • PN: 21.17.0035 Kopiert
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: FC/FC
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
21.17.0035: 21.17.0035 505
Factory Sealed
PN: 21.17.0035 ROLINE FO Adapter ST Duplex. Multimode
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: FC/FC
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
ROLINE Keystone Jack Cat6. RJ45. STP. Slim
26.11.0377: 26.11.0377 505
  • PN: 26.11.0377 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
12 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
26.11.0377: 26.11.0377 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0377 ROLINE Keystone Jack Cat6. RJ45. STP. Slim
12 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
ROLINE Keystone Jack Cat6a. RJ45. UTP. Slim
26.11.0376: 26.11.0376 505
  • PN: 26.11.0376 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
79 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
26.11.0376: 26.11.0376 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0376 ROLINE Keystone Jack Cat6a. RJ45. UTP. Slim
79 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
VALUE FO Adapter. SC Duplex. Multimode. OM4
21.99.0656: 21.99.0656 506
  • PN: 21.99.0656 Kopiert
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: SC/SC
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
2 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
21.99.0656: 21.99.0656 506
Factory Sealed
PN: 21.99.0656 VALUE FO Adapter. SC Duplex. Multimode. OM4
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: SC/SC
2 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
VALUE RJ45 Modular Coupler. Cat6. STP. Silver
21.99.3002: 21.99.3002 506
  • PN: 21.99.3002 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
21.99.3002: 21.99.3002 506
Factory Sealed
PN: 21.99.3002 VALUE RJ45 Modular Coupler. Cat6. STP. Silver
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Black. 20m
FA847C1620BK: FA847C1620BK 940
  • PN: FA847C1620BK Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
FA847C1620BK: FA847C1620BK 940
Factory Sealed
PN: FA847C1620BK FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Black. 20m
1 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Blue. 20m
FA847C1620BL: FA847C1620BL 940
  • PN: FA847C1620BL Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
27 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
FA847C1620BL: FA847C1620BL 940
Factory Sealed
PN: FA847C1620BL FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Blue. 20m
27 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Red. 20m
FA847C1620RD: FA847C1620RD 940
  • PN: FA847C1620RD Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
13 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
FA847C1620RD: FA847C1620RD 940
Factory Sealed
PN: FA847C1620RD FULL 16mm Hook and Loop Cable Tie. Red. 20m
13 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
FULL 9mm Hook and Loop Cable Tie. Blue. 5.0m
FA847K-BL: FA847K-BL 940
  • PN: FA847K-BL Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
185 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
FA847K-BL: FA847K-BL 940
Factory Sealed
PN: FA847K-BL FULL 9mm Hook and Loop Cable Tie. Blue. 5.0m
185 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
FULL 9mm Hook and Loop Cable Tie. Red. 5.0m
FA847K-RD: FA847K-RD 940
  • PN: FA847K-RD Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
114 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
FA847K-RD: FA847K-RD 940
Factory Sealed
PN: FA847K-RD FULL 9mm Hook and Loop Cable Tie. Red. 5.0m
114 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
20 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
791-SW: 791-SW 501
Factory Sealed
PN: 791-SW KAISER C15 Socket. 120µ. 10 A. Black - Angled
20 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Factory Sealed
14 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
749-SW: 749-SW 501
Factory Sealed
PN: 749-SW KAISER C14 Plug. 70µ. 10 A. Black - Straight
14 på lager / Sendes innen 1 arbeidsdag
Goobay RJ45 Modular Coupler Cat6a. STP. Silver
72499: 72499 508
  • PN: 72499 Kopiert
  • Forsendelsesbegrensninger
Factory Sealed
Ekstern lagerbeholdning / På lager 3/6/2022
72499: 72499 508
Factory Sealed
PN: 72499 Goobay RJ45 Modular Coupler Cat6a. STP. Silver
Ekstern lagerbeholdning / På lager 3/6/2022
Forsendelsesbegrensninger
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Green
40438: 40438 888
  • PN: 40438 Kopiert
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
Ekstern lagerbeholdning / På lager 31/5/2022
40438: 40438 888
Factory Sealed
PN: 40438 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Green
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Ekstern lagerbeholdning / På lager 31/5/2022

Viser 30 av 33