Land Irland
DKK
Language da
Convena.com er kun for it-forhandlere. Log ind eller opret en IT-forhandler konto for at se priser og bestille produkter

32 produkt(er) matcher Kabler, extenders & converters : KVM : KVM-extenders

Køb efter Producent
Black Box (24)
Lindy (7)
Digitus (1)

Se alle

Åbn filtre
FILTRE
×

Producent(32)

Bruges til(30)

RJ-45 ports quantity (transmitter)(6)

Maximum transfer distance(3)

Maximum resolution(3)

Number of displays supported(2)

PC Audio out(1)

PC Audio in(1)

Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Receiver
38207: 38207 888
  • PN: 38207 Kopieret
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
Factory Sealed
5 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
38207: 38207 888
Factory Sealed
PN: 38207 Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Receiver
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
5 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Transmitter
38206: 38206 888
  • PN: 38206 Kopieret
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
Factory Sealed
5 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
38206: 38206 888
Factory Sealed
PN: 38206 Lindy 100m Cat.6 HDMI 18G, IR & RS-232 HDBaseT Transmitter
  • Maximum transfer distance: 150 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
5 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
Factory Sealed
1 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
39380: 39380 888
Factory Sealed
PN: 39380 Lindy KVM Extender DP 1.4 & USB 2.0 Fiber MPO 200m
1 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
Black Box LC100 Series DVI KVM Extender TX+RX
KVXLC-100: KVXLC-100 994
  • PN: KVXLC-100 Kopieret
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
Factory Sealed
5 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
KVXLC-100: KVXLC-100 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-100 Black Box LC100 Series DVI KVM Extender TX+RX
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
  • PC Audio out: True
  • PC Audio in: True
5 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
Factory Sealed
2 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
KVXLCHDP-200: KVXLCHDP-200 994
Factory Sealed
PN: KVXLCHDP-200 Black Box KVX Series KVM Extender, DH, TX+RX
2 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
Black Box Emerald bundle
EMD2000SE-KIT-FIN: EMD2000SE-KIT-FIN 994
  • PN: EMD2000SE-KIT-FIN Kopieret
Factory Sealed
6 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
EMD2000SE-KIT-FIN: EMD2000SE-KIT-FIN 994
Factory Sealed
PN: EMD2000SE-KIT-FIN Black Box Emerald bundle
6 på lager / Sendes inden for 1 hverdag
Factory Sealed
12 på vej til lager / På lager 4-5 dage
KVXLCDPF-200-SFPBN1: KVXLCDPF-200-SFPBN1 994
Factory Sealed
PN: KVXLCDPF-200-SFPBN1 Black Box KVX 200 Series DP Fibre KVM Extender DH TX+R LFP441
12 på vej til lager / På lager 4-5 dage
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
ACU1500A-R3: ACU1500A-R3 994
Factory Sealed
PN: ACU1500A-R3 KVM Extender - DVI-D USB 2.0 - Extender Kit CATx
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
KVXLCDP-100: KVXLCDP-100 994
Factory Sealed
PN: KVXLCDP-100 Black Box KVX Series Displayport CATX KVM Extender
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Black Box KVM Extender. HDMI 1.4. USB 2.0. HDBT 2.
ACU1700A: ACU1700A 994
  • PN: ACU1700A Kopieret
  • Number of displays supported: 1
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
ACU1700A: ACU1700A 994
Factory Sealed
PN: ACU1700A Black Box KVM Extender. HDMI 1.4. USB 2.0. HDBT 2.
  • Number of displays supported: 1
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Fjernlager / På lager 12/12/2021
DCX Digital CATx KVM Matrix Switch
DCX3000-DVR: DCX3000-DVR 994
  • PN: DCX3000-DVR Kopieret
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
DCX3000-DVR: DCX3000-DVR 994
Factory Sealed
PN: DCX3000-DVR DCX Digital CATx KVM Matrix Switch
Fjernlager / På lager 12/12/2021
DCX KVM Extenderkit - DisplayPort
DCX3000-DPX: DCX3000-DPX 994
  • PN: DCX3000-DPX Kopieret
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
DCX3000-DPX: DCX3000-DPX 994
Factory Sealed
PN: DCX3000-DPX DCX KVM Extenderkit - DisplayPort
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
ACU5800A: ACU5800A 994
Factory Sealed
PN: ACU5800A KVM Single/Dual-Head CATx Extender
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
38209: 38209 888
Factory Sealed
PN: 38209 Lindy C6 HDBaseT 2.0 HDMI & USB KVM Extender. 100m
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
IC502A-R2: IC502A-R2 994
Factory Sealed
PN: IC502A-R2 USB 3.0 Ultimate Fiber Extender - 100m 2 port
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
AMS9204A: AMS9204A 994
Factory Sealed
PN: AMS9204A Black Box DisplayPort 1.2 4K60 USB HID Fiber KVM
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
KVXLC-200: KVXLC-200 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-200 Black Box KVX Series DVI KVM Extender DH TX+RX
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Black Box KVX Series HDMI 4K FIBRE KVM Extender
KVXLCHF-100-SFP-BUN2: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 994
  • PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 Kopieret
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
KVXLCHF-100-SFP-BUN2: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 994
Factory Sealed
PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN2 Black Box KVX Series HDMI 4K FIBRE KVM Extender
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
KVXLCF-100: KVXLCF-100 994
Factory Sealed
PN: KVXLCF-100 Black Box LC100 Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Lindy 4 Port HDMI Cat.6 Extender 1:4 System
38155: 38155 888
  • PN: 38155 Kopieret
  • Number of displays supported: 4
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 4
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
38155: 38155 888
Factory Sealed
PN: 38155 Lindy 4 Port HDMI Cat.6 Extender 1:4 System
  • Number of displays supported: 4
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 4
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Lindy 4K KVM over IP Extender Transmitter
38264: 38264 888
  • PN: 38264 Kopieret
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
38264: 38264 888
Factory Sealed
PN: 38264 Lindy 4K KVM over IP Extender Transmitter
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Lindy 50m Cat.6 HDMI & IR Extender with Loop Out
38205: 38205 888
  • PN: 38205 Kopieret
  • Maximum transfer distance: 50 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
38205: 38205 888
Factory Sealed
PN: 38205 Lindy 50m Cat.6 HDMI & IR Extender with Loop Out
  • Maximum transfer distance: 50 m
  • Maximum resolution: 3840 x 2160 pixels
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
KVXLCF-100-SFP-BUN2: KVXLCF-100-SFP-BUN2 994
Factory Sealed
PN: KVXLCF-100-SFP-BUN2 Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
KVXLCF-100-SFP-BUN1: KVXLCF-100-SFP-BUN1 994
Factory Sealed
PN: KVXLCF-100-SFP-BUN1 Black Box KVX Series DVI FibreKVM Extender TX+RX
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Black Box KVX Series HDMI 4K Fibre KVM Extender
KVXLCHF-100-SFP-BUN1: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 994
  • PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 Kopieret
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
KVXLCHF-100-SFP-BUN1: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 994
Factory Sealed
PN: KVXLCHF-100-SFP-BUN1 Black Box KVX Series HDMI 4K Fibre KVM Extender
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
KVXLC-DRM: KVXLC-DRM 994
Factory Sealed
PN: KVXLC-DRM Black Box DIN Rail Mount Kit for KVX All Mounting HW Included
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
ACX2MR-DP11H-C: ACX2MR-DP11H-C 994
Factory Sealed
PN: ACX2MR-DP11H-C Black Box DKM Dual Head DP 1.1 & USB HID RX Card - CATX
Fjernlager / På lager 12/12/2021
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
KVXLC-RMKDUAL: KVXLC-RMKDUAL 994
NY
Factory Sealed
PN: KVXLC-RMKDUAL Black Box KVX Series Rackmount Kit - Dual Head
Fjernlager / På lager 12/12/2021
4K HDMI Extender Set HDMI 2.0 30/60m over CAT6/6a/
DS-55204: DS-55204 987
  • PN: DS-55204 Kopieret
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 4-5 dage
DS-55204: DS-55204 987
Factory Sealed
PN: DS-55204 4K HDMI Extender Set HDMI 2.0 30/60m over CAT6/6a/
  • RJ-45 ports quantity (transmitter): 1
Fjernlager / På lager 4-5 dage
Black Box Agility Single Head DVI
ACR1000A-R2: ACR1000A-R2 994
  • PN: ACR1000A-R2 Kopieret
Factory Sealed
Fjernlager / På lager 12/12/2021
ACR1000A-R2: ACR1000A-R2 994
Factory Sealed
PN: ACR1000A-R2 Black Box Agility Single Head DVI
Fjernlager / På lager 12/12/2021

Viser 30 ud af 32