;
Land USA
DKK
Language da
Convena.com er kun for it-forhandlere. Log ind eller opret en IT-forhandler konto for at se priser og bestille produkter

246 produkt(er) matcher Kabler, extenders & converters : Kabelstyring

Hjælp dine kunder med at organisere deres kabler og holde styr på ledninger og stik. På denne side kan du vælge mellem større kabelstyringssystemer og mindre kabelbøjler. Du kan også finde kabelholdere, ledningsafdækninger og meget mere. Se på produkterne nedenfor, og få din ordre leveret inden for 24 timer i Europa og 48 timer i resten af verden, når du bestiller varer, vi har på lager.

Åbn filtre
FILTRE
×

Producent(246)

Bruges til(246)

Ports quantity(77)

Connector(s)(56)

Mounting(53)

Type(9)

Purpose(7)

Connector material(7)

Quantity per pack(4)

Ethernet LAN (RJ-45) ports(4)

Cable connection(3)

Rack capacity(2)

Number of connectors(2)

Connector type(2)

Key ring(1)

Housing material(1)

Connector 1(1)

Cable type(1)

ROLINE Wall Mount PatchPanel Cat5e. 8x STP. Grey
26.11.0304: 26.11.0304 505
  • PN: 26.11.0304 Kopieret
  • Ports quantity: 8
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
26.11.0304: 26.11.0304 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0304 ROLINE Wall Mount PatchPanel Cat5e. 8x STP. Grey
  • Ports quantity: 8
Forsendelsesrestriktioner
ROLINE 19'' KeystonePanel 24 Ports. Blank. Black
26.11.0357: 26.11.0357 505
  • PN: 26.11.0357 Kopieret
  • Connector(s): RJ-45
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
26.11.0357: 26.11.0357 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0357 ROLINE 19'' KeystonePanel 24 Ports. Blank. Black
  • Connector(s): RJ-45
Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
F-8532016: F-8532016 897
Factory Sealed
PN: F-8532016 E-LINE Type K (DK) Plug. Black - Straight
ROLINE RJ45 Modular Coupler. Cat6. UTP. Black
21.17.3043: 21.17.3043 505
  • PN: 21.17.3043 Kopieret
  • Ports quantity: 2
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
21.17.3043: 21.17.3043 505
Factory Sealed
PN: 21.17.3043 ROLINE RJ45 Modular Coupler. Cat6. UTP. Black
  • Ports quantity: 2
Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
22902033099925: 22902033099925 802
Factory Sealed
PN: 22902033099925 VELCRO 20mm Hook and Loop Cable Tie. Black. 25m
Factory Sealed
AK-219604: AK-219604 989
Factory Sealed
PN: AK-219604 Digitus Cat6a Modular Plug. 8P8C. STP. Solid Wire
Digitus PatchPanel. 24-port. STP. Blank. 1U.
DN-91411: DN-91411 987
  • PN: DN-91411 Kopieret
  • Mounting: Rack mounting
  • Connector(s): Keystone
  • Ports quantity: 24
Factory Sealed
DN-91411: DN-91411 987
Factory Sealed
PN: DN-91411 Digitus PatchPanel. 24-port. STP. Blank. 1U.
  • Mounting: Rack mounting
  • Connector(s): Keystone
  • Ports quantity: 24
Factory Sealed
8530404: 8530404 897
Factory Sealed
PN: 8530404 E-LINE Cable drum. 4-way Type C. 40m
Factory Sealed
8530300: 8530300 897
Factory Sealed
PN: 8530300 E-LINE Type CEE Plug. 3P 16A 230V. IP44. Blue/Grey
Factory Sealed
F-8531123: F-8531123 897
Factory Sealed
PN: F-8531123 E-LINE Type K-IT (DK) Plug. White - Straight
Factory Sealed
783-SW: 783-SW 501
Factory Sealed
PN: 783-SW KAISER C15 Socket. 120µ. 10 A. Black - Straight
Factory Sealed
43080: 43080 888
Factory Sealed
PN: 43080 Lindy Anti-Static Service Kit - Transportable. Red
Factory Sealed
40165: 40165 888
Factory Sealed
PN: 40165 Lindy Anti-Static Wrist Strap W/Cord & Crocodile
Factory Sealed
40473: 40473 888
Factory Sealed
PN: 40473 Lindy RJ45 Port Locks. Green. Extension Kit. 20pcs
Factory Sealed
40481: 40481 888
Factory Sealed
PN: 40481 Lindy RJ45 Port Locks. Orange. Extension Kit 20pcs
Factory Sealed
40480: 40480 888
Factory Sealed
PN: 40480 Lindy RJ45 Port Locks. Orange. With Key(s). 10pcs
Factory Sealed
40483: 40483 888
Factory Sealed
PN: 40483 Lindy RJ45 Port Locks. Yellow. Extension Kit 20pcs
Factory Sealed
40482: 40482 888
Factory Sealed
PN: 40482 Lindy RJ45 Port Locks. Yellow. With Key(s). 10pcs
Lindy USB Type C Port Blocker Key. Orange. 4pack
40428: 40428 888
  • PN: 40428 Kopieret
  • Quantity per pack: 4 pc(s)
  • Key ring: True
Factory Sealed
40428: 40428 888
Factory Sealed
PN: 40428 Lindy USB Type C Port Blocker Key. Orange. 4pack
  • Quantity per pack: 4 pc(s)
  • Key ring: True
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Pink
40437: 40437 888
  • PN: 40437 Kopieret
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
40437: 40437 888
Factory Sealed
PN: 40437 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). Pink
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). White
40439: 40439 888
  • PN: 40439 Kopieret
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
Factory Sealed
40439: 40439 888
Factory Sealed
PN: 40439 Lindy USB Type C Port Blockers (No Key). White
  • Quantity per pack: 10 pc(s)
ROLINE Boot RJ45 Plug. OD6.0mm. Grey. 10pcs
12.01.1085: 12.01.1085 505
  • PN: 12.01.1085 Kopieret
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
12.01.1085: 12.01.1085 505
Factory Sealed
PN: 12.01.1085 ROLINE Boot RJ45 Plug. OD6.0mm. Grey. 10pcs
Forsendelsesrestriktioner
ROLINE FO Adapter ST Duplex. Multimode
21.17.0035: 21.17.0035 505
  • PN: 21.17.0035 Kopieret
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: FC/FC
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
21.17.0035: 21.17.0035 505
Factory Sealed
PN: 21.17.0035 ROLINE FO Adapter ST Duplex. Multimode
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: FC/FC
Forsendelsesrestriktioner
ROLINE Keystone Jack Cat6. RJ45. STP. Slim
26.11.0377: 26.11.0377 505
  • PN: 26.11.0377 Kopieret
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
26.11.0377: 26.11.0377 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0377 ROLINE Keystone Jack Cat6. RJ45. STP. Slim
Forsendelsesrestriktioner
ROLINE Keystone Jack Cat6a. RJ45. UTP. Slim
26.11.0376: 26.11.0376 505
  • PN: 26.11.0376 Kopieret
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
26.11.0376: 26.11.0376 505
Factory Sealed
PN: 26.11.0376 ROLINE Keystone Jack Cat6a. RJ45. UTP. Slim
Forsendelsesrestriktioner
VALUE Cablemanagement Fabric Hose. White. µ25x25m
19.08.3153: 19.08.3153 506
  • PN: 19.08.3153 Kopieret
  • Type: Cable sock
  • Purpose: Desk
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
19.08.3153: 19.08.3153 506
Factory Sealed
PN: 19.08.3153 VALUE Cablemanagement Fabric Hose. White. µ25x25m
  • Type: Cable sock
  • Purpose: Desk
Forsendelsesrestriktioner
VALUE FO Adapter. SC Duplex. Multimode. OM4
21.99.0656: 21.99.0656 506
  • PN: 21.99.0656 Kopieret
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: SC/SC
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
21.99.0656: 21.99.0656 506
Factory Sealed
PN: 21.99.0656 VALUE FO Adapter. SC Duplex. Multimode. OM4
  • Number of connectors: 4
  • Connector type: SC/SC
Forsendelsesrestriktioner
VALUE IDC Punch Down Tool
25.99.8799: 25.99.8799 506
  • PN: 25.99.8799 Kopieret
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
25.99.8799: 25.99.8799 506
Factory Sealed
PN: 25.99.8799 VALUE IDC Punch Down Tool
Forsendelsesrestriktioner
VALUE RJ45 Modular Coupler. Cat6. STP. Silver
21.99.3002: 21.99.3002 506
  • PN: 21.99.3002 Kopieret
  • Forsendelsesrestriktioner
Factory Sealed
21.99.3002: 21.99.3002 506
Factory Sealed
PN: 21.99.3002 VALUE RJ45 Modular Coupler. Cat6. STP. Silver
Forsendelsesrestriktioner
Cat5e Desktop PatchPanel. 8 Port 8x RJ45 full sh
DN-10001: DN-10001 987
  • PN: DN-10001 Kopieret
  • Mounting: Rack mounting
  • Connector(s): RJ-45
  • Ports quantity: 8
Factory Sealed
DN-10001: DN-10001 987
Factory Sealed
PN: DN-10001 Cat5e Desktop PatchPanel. 8 Port 8x RJ45 full sh
  • Mounting: Rack mounting
  • Connector(s): RJ-45
  • Ports quantity: 8

Viser 30 ud af 246